Opinie o Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza w Szczecin

0 0 6 5 1
Molly Nowy wpis

Ja ta prace kochałam, wiec przychodziłam do niej z przyjemnością, ale to w jaki sposób pracowni są traktowani przez miasto i przez dyrektorkę oraz kierowniczkę jest żenująco przykre. Brak szacunku, odpowiedniego wynagrodzenia za tak ciężka prace... niewyobrażalne. Doprowadzili do zwolnienia się jedynego w porządku Kordynatora - Przemka.

Tak1Nie

Ryszard Nowy wpis
@Molly

Wspomniałaś w swoim wpisie o wynagrodzeniu, które Cię nie satysfakcjonowało. Czy możesz podać jego wysokość? Zainteresujesz wszystkie osoby, które poszukują informacji o pensji, jaką proponuje Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza.

Administrator Nowy wpis

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza? Czy firma zapewnia benefity?

Osoba Nowy wpis

Za dyrektor p. Zofii Krejczy była lepsza atmosfera i bardziej rodzinna. Wszytsko było lepsze. I opieka i wyżywienie i jej podejście do pensjonariuszy. Gdy nastała dyr. Kalityńska, to zaczęła ciąć koszty. Może miała takie wytyczne z góry, ale to się negatywnie odbiło na wyżywieniu, atmosferze i opiece.

Tak8Nie

Kl

Niektórzy pensjonariusze uważają, że dyr. Kalityńska mobbingowała kapelana x JM niesłusznie go oskarżyła i zwolniła z pracy, pozbawiając ich jego sumiennego podejścia do wykonywanej posługi, gdyż jest to ksiądz nietuzinkowy, szczery, otwarty i uczciwy.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kl

Podobno stawka żywieniowa dla pensjonariuszy jest zbyt niska.

TakNie

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza - Szczecin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.