Opinie o Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza w Szczecin

Aaaa Nowy wpis

Ile miesięcznie zarabia opiekun?

Tyrell Nowy wpis

Dobre zarobki i atmosfera w pracy. Szczerze polecam.

Ewa Nowy wpis

widziałam ogłoszenie na pomoc kuchenną i chciałabym wprost spytać o atmosferę liczbę pracowników na kuchni. :) Tu widziałam negatywną opinię o jakimś braku szacunku i miałabym prośbę, mógłby się ktoś co do niej odnieść? Co to miałoby oznaczać? Też interesowałyby mnie bieżące stawki na kuchni, bo ich nie podano.

Nostradamus Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu koszmar niskie pieniondze wyzysk i brak szacunku

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klaudia

Czy przez pandemie jest gorsza atmosfera ?

Molly

Ja ta prace kochałam, wiec przychodziłam do niej z przyjemnością, ale to w jaki sposób pracowni są traktowani przez miasto i przez dyrektorkę oraz kierowniczkę jest żenująco przykre. Brak szacunku, odpowiedniego wynagrodzenia za tak ciężka prace... niewyobrażalne. Doprowadzili do zwolnienia się jedynego w porządku Kordynatora - Przemka.

Osoba

Za dyrektor p. Zofii Krejczy była lepsza atmosfera i bardziej rodzinna. Wszytsko było lepsze. I opieka i wyżywienie i jej podejście do pensjonariuszy. Gdy nastała dyr. Kalityńska, to zaczęła ciąć koszty. Może miała takie wytyczne z góry, ale to się negatywnie odbiło na wyżywieniu, atmosferze i opiece.

Kl

Niektórzy pensjonariusze uważają, że dyr. Kalityńska mobbingowała kapelana x JM niesłusznie go oskarżyła i zwolniła z pracy, pozbawiając ich jego sumiennego podejścia do wykonywanej posługi, gdyż jest to ksiądz nietuzinkowy, szczery, otwarty i uczciwy.

Kl

Podobno stawka żywieniowa dla pensjonariuszy jest zbyt niska.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza - Szczecin

• Jak się pracuje w Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza?

Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza

Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. M. Boruty-Spiechowicza