Katherine Katarzyna Wołek

Żabno

Opinie o Katherine Katarzyna Wołek

Oszukana3

Potwierdzam slowa oszukanych. Pod wzgledna rzetelnością firmy kryja sie ogromne przekrety. Pracownicy sa notorycznie oszukiwani, premie sa nie wyplacane bo przeciez sa uznaniowe, gdy sklep zaczyna "za duzo" zarabiac, premie sa zabierane, poniewaz pracownicy zarobiliby za duzo. Progi premii byly zwiększane 3 krotnie, po czym zabrano ja calkowicie. Ta firma to porażka!

Uważajcie na oszustów oszukana ma rację

W życiu nie spotkała bardziej uczciwego pracodawcy. Płacą każdą nadgodzine, organizują imprezy firmowe i są po prostu ludźmi. Pierwsza opinia to na pewno nie dotyczy tej firmy.

bzdura

Super uczciwa firma. Polecam

oszukana

Uważajcie na tą firmę bardzo! Właściciele to krętacze i cwaniaczki. Nie płacą ludziom za wykonane dla nich prace. A jak się człowiek upomina, to zaczynają cwaniaczyć, kręcić, kłamać i bezczelnie mówią, że nie zapłacą (tak, to o [usunięte przez moderatora]). Uważajcie bardzo!

Zostaw opinię o Katherine Katarzyna Wołek - Żabno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katherine Katarzyna Wołek