F.H. Imexa Gabriela KANSY

Opinie o F.H. Imexa Gabriela KANSY

my

[usunięte przez admina] Odradzam !!!!!!!!!!! [usunięte przez admina]

misiu

TA FIRMA TO ŚCIEMA [usunięte przez admina]NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o F.H. Imexa Gabriela KANSY - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Imexa Gabriela KANSY