Opinie o Wojciech Papiński Fashionworld w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wojciech Papiński Fashionworld. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojciech Papiński Fashionworld na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Papiński Fashionworld w Zielona Góra

Ania Nowy wpis

Czy w firmie jest dużo młodych osób ?

Maciej Nowy wpis

@Klon, jeśli nie odpowiada nam praca warto zrobić coś w kierunku poprawy warunków zatrudnienia. Zapytałem o to, ponieważ prowadzenie dialogu z kierownictwem, gdy nie jesteśmy usatysfakcjonowani pracą jest niekiedy jedyną szansą na poprawienie swojej sytuacji. Zadaje pytania by się dowiedzieć co się dzieje w firmie, jaka panuję atmosfera, jakie są warunki pracy - nie kwituję całej dyskusji jednym słowem i nikogo nie obrażam bo zależy mi na merytorycznych opiniach na temat pracy. Użytkownicy też nie wiedzą co dzieję się w firmie i decyzję o aplikowaniu lub nie aplikowaniu podejmują w oparciu o opinię z tego forum. Warto dzielić się z nimi merytorycznymi informacjami bo do tego służy to forum. Wobec tego może podzielisz się z nami informacjami na temat aktualnej sytuacji w firmie?

Klon Nowy wpis
@Maciej

Otóż Macieju sytuacja w firmie ,umowa zlecenie,płaca marna,kiero Cię traktuje jak śmiecia włącznie z Adamkiem,i jesteś nikim tam ,zero tel,zero wyjścia do wc,niedajboze skorzystasz to kiero Ci pokaże,gość się msci ale jeszcze troszeczkę jak wpadnie kontrol,i jak się kiero będzie tłumaczył z mobbingu wobec pracujacych ,idź popracuj tam powodzonka

Maciej

@Kaska, @Klon, @Los rozumiem Wasze emocje, jednak postarajcie się proszę nie używać epitetów powszechnie uważanych za obraźliwe. Wszystko można powiedzieć w kulturalny sposób. Jesteście nadal pracownikami firmy? Czy w sytuacji, gdy pojawiły się zastrzeżenia do kierownika, ktoś próbował podjąć rozmowy z szefostwem?

Klon Nowy wpis
@Maciej

Co ty bredzisz gościu czy Ty tam w ogóle pracowałeś?. Rozmowa z szefostwem śmiechu warte.Pojecia nie masz co to za firma i co tam się dzieje.Bez komentarza

Magdalena

Witam. Miałam okazję pracować w firmie Fashionworld i muszę przyznać, że gdyby szefostwo szanowało swoich pracowników, Nie mieli by tak złej opinii o swojej firmie. Spędziłam tam naprawdę fajne 2 lata, byłam zadowolona zarówno z zarobków jak i godzin pracy. Szef również bywał niekiedy wyrozumiały, ale postanowiłam jednak poszukać zatrudnienia gdzieś, gdzie będę bardziej szanowana jako człowiek. Po kilku tygodniach od odejścia, które nastąpiło z mojej strony, usłyszałam od koleżanki, że podobno przychodzę do firmy i proszę o powróć, i ponowne zatrudnienie, co było kłamstwem które nie wiem co miało na celu. Pozdrawiam Krystiana oraz Pana Wojtka.

@Magdalena

czy firma sprzedaje na allegro pon nickiem Dynia71

Kaska
@Magdalena

Masz rację Magda zaklamany kiero ludzie uciekają sami a on kłamie że ich wywalił. Prostak i fałszywiec.Niech się trochę nad sobą bidonik zastanowi

Pakowacz

Dobry.

Maciej

Chciałbym zadać Wam parę pytań, jeśli mogę. Co jest przyczyną ciszy, która tutaj zapanowała? Każdy, kto jest zainteresowany pracą w firmie Fashionworld S.C. na pewno chciałby dowiedzieć się coś o warunkach zatrudnienia, które firma oferuje. Czy pracownik może liczyć na jakieś szczególne benefity?

Los
@Maciej

Nic się nie dowiesz ,gdyż Krystianek zajęty wylapywaniem kolejnych (usunięte przez administratora) .Odradzam te robotę każdemu tam jest (usunięte przez administratora) trzeba dac tyłka by mieć 1800 zl i może po latach umowę.

Klon
@Los

Zgadza się, jeden wielki (usunięte przez administratora) dom.Nachapal się bidon a gowniarz nawet szkoły nie skończył i zero szacunku dla pracowników. Szkoda komentować.Dziewczyny tam trzeba mieć wygląd i dawać du...

Nie polecam

Praca umowa zlecenie .dobrze tam mają koleżanki kierownika A reszta przejebane.wywala jak mu coś nie podpasuje z dnia na dzień .Nie polecam nikomu !

robot

Ogólnie jest średnio, jak na prace wakacyjną. Rodziny za 1400zł nie wyżywisz, lecz od 7.00 do 15.00, z wolnymi weekendami nie ma aż tak źle.

kamila

Miałam tę nieprzyjemność tam pracować. Praca za darmo, a szefostwo to prymitywy. Cały ten biznes brzydko pachnie, żeby nie powiedzieć "śmierdzi" jednym wielkim wałem.

patryk

pracowałem tam jakis czas. na 70 pracowników 40 pracuje na czarno, reszta umowy o zlecenie. atmosfera w miare okej, kierownik "bidon" stoi ciągle nad głową. wyrzucają z pracy z dnia na dzień, "nie spełniasz wymagań firmy"

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Papiński Fashionworld - Zielona Góra

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojciech Papiński Fashionworld?

Kandydaci do pracy w Wojciech Papiński Fashionworld napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojciech Papiński Fashionworld
  • Zjednoczenia 92