Apteka Amica

Wołomin

Opinie o Apteka Amica

Farmaceuta

Niemilo wspominam te prace. Koordynatorka fałszywa , podczas zatrudnienia obiecywala gruszki na wierzbie a rzeczywistośc okazała się zupełnie inna. Pracowalam w jednej z apteki w warszawie. Kierowniczka niekompetentną kompletnie do niczego się nie nadawała i nic nie wiedziała a za swoje błędy obwinala pracowników, kiedy wszystko wyszło na jaw że to jej robota nigdy ani ja ani inne pracownice usłyszałam od tej osoby przepraszam. Jako nowy pracownik pamietam ze pracownice również robiły problem i rzucaly się o np wydrukowanie dwa razy tej samej kartki. Byc moze to stres spowodowany zachowaniem kierowniczki ale jak dla mnie cała ta apteka to banda niedowartosciowanych toksycznych bab. Co do szefostwa-byli ok i dziwię że się zatrudniali samych toksycznych ludzi z problemami psychicznymi.

MgrKa

Bardzo źle wspominam. Podkładanie świń, straszny personel. Niepanująca nad emocjami kierowniczka. Do tego ogólny bałagan, brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Poza tym dziwni pracownicy, mało kontaktowi. Strasznie ciężko się tak pracuje. Amica Legionowo.

Barbara K.

Pracowałam w jednej z aptek Amica w Warszawie. Bardzo podobała mi się atmosfera pracy. Personel miły, można z każdym pogadać i pożartować. Z innych aptek jeśli była potrzebna pomoc to zawsze ktoś pomógł - np. jakieś zastępstwo. Jeśli chodzi o pracodawcę to oceniam na 5+. Przemili właściciele, którzy starają się o jak najlepsze warunki pracy, wypłaty były zawsze na czas. Wiadomo, każdy ma lepsze i gorsze dni, ale w sieci Amica znacznie więcej było tych lepszych :)

Maciek

Masakryczna szefowa ktora zaniszczy ta apteke. Lubia podkladac swinie. Najpierw jest prosba o zamowienie czegos potem jak to zamowisz a sie nie sprzeda to mowia ze nikt ci nie kazal tego zamawiac i sie szefowa wszytkiego sie wyprze i cie opierdzieli. Koordynatorka Renata tez obludna i w twarz ci powie co innego a za plecami co innego. Renata jako klierowniczka nie robila za duzo i potem jako koordynatorka opierdzielala nowych keirownikow za swoje bledy ;) Sa tez normalni ludzie fajni pracownicy, ale oni odchodza ;D

Zostaw opinię o Apteka Amica - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Amica