Opinie o Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś w Szczecin

Robson Nowy wpis
Klient

Żenujący pracownicy.Dzwonie by spytać o dostępność leku.Dostaje odpowiedz twierdzącą.Pakuje do samochodu ,chore dziecko.Jade pół miasta i slysze na miejscu ,że tego co potrzebuje nie ma i nie było dawno.Co za (usunięte przez administratora)

Robson Nowy wpis
Klient
@Robson

Co za (usunięte przez administratora) tam było dopisane.Żenująca apteka.Nie polecam.

Wlkp29@wp.pl Nowy wpis

Witam uprzejmie. W państwa aptece dochodzi do sprzedaży leków opartych na środkach silnie pobudzających typu:Efedryna,bądź psełdoefedryna.Z nie oficjialnych źródeł dowiedziałem sie że farmaceutki pracujące w państwa aptece są świadome leków które sprzedają.JEST pewna grupa ludzi którzy są silnie uzależnieni od tego typu substancji.Dowiedziałem sie również ze famaceutka wydając lek pacjentowi (lek oparty na wyrzej wymienionych substancjiach.)udziela pożyczki jakoby ta pożyczka była formą pomocy np.jedzenie lub żywność.Dlatego proszę o bliższą obserwację osób pracujących w panstwa aptece.Jezeli w przyszłości pojawi sie podobna sytuacjia będę zmuszony powiadomić odpowiednie organy .

Administrator

Co słychać w firmie Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś w mieście Szczecin? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś, który ma jakieś wieści?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bolesława Krzywoustego 7A
    70-244 Szczecin
  • NIP: 8520000134 REGON: 810018266
Apteka Pod Wagą Apteka Pod Wagą Osowo Teresa Kosno-Dąbruś