Opinie o Aptelia (Olmed Sp. Z O.O. Sp. K.) w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Olmed Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olmed Sp. z o.o. Sp. k. w Łódź

Zamówiłem sok z morwy białej 98,8% zapłaciłem i otrzymałem towar bardzo szybko. Jednak zastanawiające jest to że otrzymany towar nie ma na etykiecie określonej zawartości procentowej ilości soku. Proszę o wyjaśnienie tego faktu. Biorąc pod uwagę , że wcześniej spożywałem sok z NaturAveny z takim określeniem procentowej zawartości ilości soku. Jak już zaznaczyłem faktura została wystawiona z określoną zawartością soku. Budzi to moją wątpliwość w prawdziwość soku, tym bardziej , że mając porównanie z sokiem NaturAveny mogę powiedzieć , że jest on jaśniejszy i ma mniejszą intensywność zapachu morwy. Mój numer mail avmilka@tlen.pl , numer dokumentu zamówienia 898714 data sprzedaży 09.12.2020r.

Jak jest z awansem w Olmed Sp.j. Katarzyna i Andrzej Lisińscy?

Należy sprecyzować,czy apteka,czy przychodnie i jaki szczebel?

f100x

Nie polecam zakupu w tej aptece, Zamówienie złożone i opłacone 11,03,2020 w dalszym ciągu nie wysyłane, dziś jest 30.03.2020 a o przesyłce ani widu ani słychu. Podczas zamawiania produktu cena była inna + koszt wysyłki, a sprawdziwszy teraz w specyfikacji cena jest prawie dwukrotnie wyższa tylko niema w niej uwzględnionego kosztu przesyłki

Michal W.
@f100x

Witam, celem wyjaśnienia tej sytuacji poproszę o podanie numeru zamówienia lub kontakt mailowy na adres: internetowa@aptekaolmed.pl. Dokładamy wszelkich starań by przesyłki wychodziły od nas terminowo, a gdy nastąpi jakiś problem jak najszybciej go rozwiązać. Niestety, gdy nie wiemy, o jakie zamówienie chodzi, nie mamy możliwości rzetelnie zbadać sprawy i dostarczyć miarodajną odpowiedź. Z góry dziękuję za współpracę, przepraszam za zaistniałe niedogodności i czekam na wieści z Państwa strony.

Nika

Nie polecam zakupu w tej aptece , brak kontaktu , zamowienie złożone opłacone po 2 tyg dalej nie wysyłane a ba końcu cos im sie niby pomyliło i anulowali ! Pani cały czas odpisywała ze nadana ipaczka pakowana a w efekcie musze zamówić gdzieś indziej w bardziej solidnych firmach i Czekać czy zwrócą pieniądze. Po 2 tyg czekania i zbywania . Tragedia ostrzegam !

Supervisor

Rekrutacja przebiegła w miarę pozytywnie, nie było zbyt wiele pytań.

Jakie zarobki Pana interesują ? Co Pan robił w poprzedniej pracy? W jaki sposób może Pan zmotywować pracowników do lepszych wyników.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xxx

Dlaczego firma nie podaje kwot wynagrodzeń zasadniczych w ogłoszeniach i na rozmowach kwalifikacyjnych? Inne firmy podają jeżeli im zależy na pracowniku i nie mają się czego wstydzić. Dlaczego na rozmowie kwalifikacyjnej nie jest obecny koordynator jako osoba decyzyjna, bo kierownik nie jest decyzyjny.

Ktosiek
@xxx

Bo zarobki są bardzo niskie

Ala

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia mimo wpłaty na konto stanowczo odradzam !!!

@Ala

Co konkretnie było przedmiotem Twojego zamówienia i jak długo oczekiwałaś na realizację? Jestem też ciekaw co sprawiło że wybrałaś ofertę Olmed i czy firma przeprosiła w jakiś sposób za przedłużający się czas realizacji. Daj znać!

king

Zrezygnowałem z dokonanego zamówienia ponieważ sklep go nie dokonał jego realizacji w określonym terminie. Niestety nie zostały mi zwrócone pieniądze które wpłaciłem w formie przedpłaty na poczet realizacji dokonanego zamówienia.(usunięte przez administratora)

@king

Mam ta sama sytuacje, dostalam niekompletne zamowienie, nikt nie zwrocil mi pieniedzy nie wspomne o braku jakiejkolwiek informacji. Pisze maile, dzwonie zero reakcji. To jest skandal!

Ryszard

Byłem klientem firmy Olmed. Biorąc pod uwagę: kontakt z firmą - telefoniczny, obsługę mnie jako klienta - sposób przekazywania informacji, sposób podejścia do realizacji zamówienia - czas trwania kompletowania elementów zamówienia, nie mogę wystawić pozytywnej opini firmie. Jednocześnie jako osoba, która skorzystała z usług firmy, odradzam zakupy za jej pośrednictwem.

doktor

Firma przyjazna pracownikowi,stabilna.Pomimo niesprzyjających okoliczności zewnetrznych w 2019 roku,zarząd wybrnął z kłopotów.Cudowna,ciepła Pani Katarzyna,pomimo skali firmy,znajduje czas na rozmowwę z każdym.Pensje na czas,warunki pracy bardzo dobre.

king

Zrezygnowałem z dokonanego zamówienia ponieważ sklep go nie dokonał jego realizacji w określonym terminie. Niestety nie zostały mi zwrócone pieniądze które wpłaciłem w formie przedpłaty na poczet realizacji dokonanego zamówienia. (usunięte przez administratora)

Liszka

Ile się tu zarabia przy towarowaniu? Bo w sumie to firma medyczna więc może stawki inne niż przy innych firmach ze standardową pracą na magazynie?

Dramat. Wysyłka trwa strasznie długo, zero kontaktu, dla pracowników niedotrzymywanie terminów umowy to normalka, noe widzą problemu, że klient czeka dwa tygodnie zamiast 4 dni. Szybciej otrzymałem paczkę z Chin. Nie polecam, nigdy więcej nie skorzystam.

niech wróci dawny OLMED

Kiedyś bardzo fajna firma. Ale to kiedyś. Dzisiaj to nastawiona na zysk pseudokorporacja aptekarska (nie wiem jak jest w przychodniach). Zarobki poniżej krytyki, bardzo niskie i żadnych perspektyw na podwyżki, no chyba, że jesteś ulubieńcem "góry", bądź koordynatora. Premie miesięczne (także bardzo niskie) oparte na wciskaniu ludziom wybranych produktów, są bardzo trudne do wyrobienia. O ile jest się cały czas przy stole, to jest na to szansa, ale przy pracy na zapleczu, bądź przy towarze, nie masz szans na premie. Brak socjalu, dodatków, kart sportowych. Masz tylko ubrać fartuch i obsługiwać pacjentów.

@niech wróci dawny OLMED

Od prawie 2 lat jestem koordynatorem w Spółce OLMED. Od ponad 15 lat pracuję w sieciach aptek, jako mgr farmacji, kierownik oraz koordynator. O tym wpisie dowiedziałem się od zaskoczonych, wieloletnich pracowników naszej firmy. Przedstawiona opinia jest niezwykle niesprawiedliwa i krzywdząca, nie tylko dla mnie, ale również dla Zarządu i Właścicieli. W przeciągu ostatnich lat zmodyfikowaliśmy zarobki oraz wprowadziliśmy bardzo atrakcyjny system motywacyjny - wg mojej wiedzy najbardziej atrakcyjny na rynku. Jestem zdziwiony sformułowaniem dot. trudności w uzyskaniu premii, skoro wśród kilkudziesięciu osób, trudności z wyrobieniem tej "piekielnie" trudnej premii mają raptem 2 osoby. Jestem zdziwiony, narzekaniem na pracę na zapleczu, a później, że ma tylko ubrać fartuch i obsługiwać pacjentów. Jestem zdziwiony brakiem perspektyw na podwyżkę – minimum wysiłku to prośba o nią - jeśli są tylko argumenty, zawsze rozpatrujemy je indywidualnie. Trudno jest polemizować z tak jednostronną opinią, dlatego naszą odpowiedzią mogą być pracownicy, którzy powracają do nas. Wszyscy jesteśmy trochę sentymentalni. Tęsknimy do dzieciństwa, młodości ,,,, a potem do początków, małej rodzinnej firmy,,, ale świat idzie do przodu, my też. Pragnę nadmienić, iż ta „pseudokorporacja” walczy o miejsce na rynku i rozwój własny oraz pracowników. W związku z ciągłym rozwojem i potrzebą powiększenia stanu personalnego, nadal prowadzimy rekrutację. Wszystkich chętnych zapraszam do naszych aptek. Nasi obecni pracownicy chętnie opiszą jak pracuje się w naszej firmie.

Tak, to Ja
@niech wróci dawny OLMED

Szanowny użytkowniku, Jestem pracownikiem tej firmy od 6 lat, więc wydaje mi się, że również mam prawo do wypowiedzi. Zakładam, że w firmie już nie pracujesz, dlatego też zapytam-dlaczego chcesz, aby wrócił stary OLMED, do czego Ci jest to potrzebne? Obecny pracodawca jednak nie spełnił Twoich oczekiwań i chcesz prosić o ponowne przyjęcie do OLMEDU?Ja osobiście wolę, aby się rozwijała i nie chcę powrotu pensji składających się z samej podstawy, podobają mi się nowe premie, moja rodzina również nie narzeka. A może przeszkadzało Ci to, że w tej firmie dostaje się dodatkowo wynagrodzenie za dyżury na konto a nie jak wszędzie pod stołem, może odbiory za soboty i niedziele były dla Ciebie tak wykańczające, że wolałbyś jednak pracować codziennie po 7 godzin tak jak jest to w większości firm? No wybacz, ale jednak ja lubię ten stan rzeczy. Zaskoczeniem jest również dla mnie fakt, że przeszkadza Ci zakładanie fartucha i praca za pierwszym stołem-czego się spodziewałeś w aptece? Ale spokojnie- w innych firmach możesz dodatkowo wynosić codziennie przed aptekę ciężkie flagi, dmuchać i rozdawać balony i częstować pacjentów cukierkami- perspektywa rozwoju gwarantowana. Teraz trochę o koordynatorze- co prawda autorem tytułu"wredny rudy i coś tam jeszcze" jest inna osoba,to tutaj też mogę powiedzieć, że TAK SIĘ NIE ROBI. Niezależnie od tego, czy lubisz czy nie koordynatora to wycieczki personalne pod adresem koloru włosów, skóry, narodowości, wiary i orientacji seksualnej są podłe, a poza możesz urazić (i uraziłeś) inne osoby. Jeśli chcesz kogoś skrytykować, to zrób to w sposób profesjonalny, skończyłeś szkołę podstawową (zakładam, że dalszą edukację też odbyłeś), więc potrafisz powiedzieć więcej niż "bam bam". Co do koordynatora i pupilkowania- nie jestem Jego ulubieńcem, nie wiem w ogóle czy mnie lubi i mało mnie to obchodzi, mnie zasadniczo nikt nie lubi (więc jednak wolałabym, żeby mnie nie lubił, bo głupio by było, żeby DM otwierał listę osób lubiących mnie), ale to jeszcze nie znaczy, że wszystko co robi jest złe-wracam do tematu comiesięcznych wpływów na konto- są większe niż np. 4 lata temu. Poza tym koordynator nie jest szefem tej firmy, jeśli uważasz,że w jakiś sposób szkodzi wizerunkowi OLMEDU, to osobiście podam Ci nr do Pani Kasi, zadzwoń, naskarż, skrytykuj, podpierdziel- jest wiele sposobów na dokopanie mu, bądź kreatywny. Napisano również w jednej z wypowiedzi, że są tu pracownicy, którzy w obawie o konsekwencje boją się wypowiadać na pewne tematy. Bywa tak, że krytyka zawsze spływa jak lawina, a dobre opinie nie pojawiają się w internecie, bo w miarę zadowoleni pracownicy nie szukają miejsca to wyrażenia swojego zachwytu, a wolny czas spędzają z rodzinami. Ja jak się okazuje, nie boję się. Nie znam słowa STRACH- próbowałam wszystkiego naprawdę- podania dożylne, 4 różne diety ze strachem w roli głównej, nawet aplikacja na smarfona ze strasznym strachem nic nie dała. Po prostu nie boję się pochwalić OLMEDU.Nikt mi za tę opinię nie zapłacił, robię to charytatywnie (aczkolwiek w kwietniu mam sporo wydatków, które mnie przerosły, także każdą świąteczną premię przyjmę z radością) Oczywiście łycha dziegciu też się znajdzie, bo zaraz mi ktoś napisze, że jestem nieobiektywna. Pracownicy aptek mają pracy po kokardkę, niestety mamy niedobory kadrowe (jak wszędzie), ja również wracam do domu zmęczona i rozumiem niekiedy frustrację personelu, bo ciężko jest wykonać pracę za 4 osoby. Z pewnością dobrym pomysłem dla obecnie pracujących byłyby regularne waloryzacje pensji (podwyżki) i myślę, że zarówno zadowoleni jak i niezadowoleni pracownicy chętnie siedliby do rozmów na ten temat. Pozwoliłoby to na ostudzenie emocji i stabilizację w zatrudnieniu, która jest tak rozchwiana w związku z szalejącym rynkiem pracy.Wielu osobom te podwyżki się należą za wkład i poświęcenie jaki od siebie dają. A Wam negatywnie nastawionym do OLMEDU użytkownikom życzę, abyście u nowych pracodawców odnaleźli spełnienie, a nowe problemy, które Was tam spotkają (a gwarantuję, że spotkają) nie były większe niż te w OLMEDZIE

Ktoś
@Tak, to Ja

Była dawno temu osoba, która powiedziała szczerze p (usunięte przez administratora)o tym co się dzieje w jednej z apt. Popracowała może po tej rozmowie ze 3 dni-wymówionko już sie pisało. TAK się nie robi.

Iwan
@anonymous

To pisal pewnie ten rudy koordynator

Minika

Właśnie po tygodniu oczekiwania na zamówienie okazało się że anulowane mimo wpłaty pieniędzy żadnej info ze is nie tak brawo w dobie 1000 aptek internetowych właśnie straciscie stałego klienta

JG

Od kilu lat jestem pacjentem poradni Olmed w Konstantynowie Łódzkim . O około roku niemożliwy jest kontakt telefoniczny z tą placówką , zainstalowany tam automat po "wyrecytowaniu" jakiś niepotrzebnych komunikatów rozłącza połączenia. Próbowałem uzyskać informacje o numerze telefonu do dyrektora firmy lub do właścicieli w placówce w Łodzi przy ul. Jagienki. Niestety osoba która odebrała telefon poinformowała mnie , że nie może podać mi żadnego z innego numeru telefonu . Jest to dla mnie jakaś dziwna historia ,firma która świadczy usługi medyczne dla ludności pozbawiona możliwości kontaktowania się w różnych sprawach PACJENT -PORADNIA . O kontakcie z osobami decyzyjnymi nie wspomnę .. Coś jest nie TAK ! Wiem ,że sami pracownicy zgłaszali ten problem ,ale dyrekcja nic z tym nie robi .

JG

Iwona

Miałam do czynienia tylko z apteka internetowa, ale juz zwrocila moja uwage /negatywnie/ ta apteka. Tak jak ktos juz pisał firma nastawiona TYLKO NA ZYSK. Termin realizacji zamowienia /niby 3 dni/ ale tak naprawde 4 -paczki wysylane poznym wieczorem. NIkt nie jest zainteresowany klientem - a odwrotnie robi laske ze rozmawia -same "księżniczki tam pracują "? W efekcie zamowienia dostalam po 8 ! dniach. Dla prownania w tym samym czasie zamawialam w innej aptece i otrzymalam towar po 3 dniach. NIE POLECAM APTEKI OLMED to moi wniosek

Przez pół roku nic się nie zmieniło na lepsze dla pracownika, a wręcz pogorszyło się. Jak zwykle, na święta nie otrzymaliśmy niczego, bo i po co, skoro przez tyle lat już nie było żadnych upominków. Zapowiadana jest jedynie impreza integracyjna, ale ludzi to nie interesuje, bo woleliby bony, premie, czy coś wymiernego - nawet symbolicznie. Ostatnio Koordynator zabrał nawet możliwość korzystania z systemów premiowych (które były jedynym "dodatkiem do pensji") wyłączając je praktycznie z dnia na dzień. Człowiek się starał, zbierał sobie na upatrzoną rzecz i nagle nici z tego. Chwila by coś sobie wybrać i systemy wyłączone. Każdego tak potraktowano, a jedyny argument to taki, że mamy sprzedawać to co jest na plakacie. Nawet ten "dodatek" nam zabrano. Oczywiście w aptekach atmosfera jest ciężka, panuje niezadowolenie i wrze, bo co się dziwić ludziom, skoro dobro pracowników, dobra atmosfera w pracy, jest stawiana poniżej kierowników, którzy to przytakują koordynatorowi, czy też tych którzy chwalą się znajomościami z górą i mówią, że są nietykalni.

Kochani! Nie bądźcie ślepi i nie wierzcie koordynatorowi Darkowi w Olmedzie. Obiecuje raj a później nie szanuje pracownika.Nakłada dodatkowe obowiązki,bez dodatkowej kasy.Szerokim kołem omijajcie Olmed,tu jest KŁAMSTWO ,OSZUSTWO i BEZCZELNOŚĆ,a Pan Darek ma chyba geny nordyckie,bo takiej bezwzględności można tylko szukać w takiej rudej rasie.Każdy siedzi cicho,ale myśli tak samo.Jest znienawidzony przez wszystkich.W najgorszej firmie jest kasa lub bony na święta,a tu NIE DOSTANIECIE NIC ani grosza.Premie są groszowe aż wstyd.Ludzie są nie świadomi tego co tu siedzieje.A dowiedźcie się dlaczego Pan Darek stracił poprzednią pracę? (usunięte przez administratora) WYCZUJĄ WSZĘDZIE,ale trafi kosa na kamień,życzymy mu tego z całego serca. Pozdrawiam nieświadomych.

obiektywnie

czas pracy: ponad 3 lata stanowisko: mgr farmacji miejsce pracy: apteka wynagrodzenie: 1. rynkowe 2. wypłacane na czas (różnie to bywało, a mam za sobą ponad dziesięciu pracodawców w tej branży) 3. zgodnie z prawem odprowadzane składki i podatek (brak płacenia pod stołem, co było standardem w trzech poprzednich łódzkich sieciach aptek) 4.premia (możliwość wypracowania nawet do 30% wynagrodzenia podstawowego, wieść gminna niesie: najlepsi powyżej 40%) 5. możliwość dorobienia dyżurami (soboty, niedziele) warunki pracy: 1. Atmosfera w aptece super, wiadomo jest to kwestia doboru zespołu ale w mojej olmedowej karierze trafił się tylko jeden świr w załodze i to na krótko 2. Atmosfera w Firmie: bywa różnie z powodu zmian, które mają miejsce od czasu przyjęcia dwa lata temu koordynatora (mgr farmacji z ponad 15o letnim doświadczeniem, a nie żaden korpoludek po zarządzaniu - jak to miało miejsce u moich poprzednich pracodawców). Nie zawsze zgadzam się z koordynatorem, czy pozostałymi osobami zarządzającymi w Olmedzie ale wszystko co weszło w życie w przeciągu ostatnich dwóch lat oceniam na 8/10. Kierunek prawidłowy Firma się rozwija, pensje rosną, ogólnie rzecz ujmując standard pracy podniósł się ponad przeciętną. Czas pracy: 8 godzin poniedziałek- piątek + dwie soboty w miesiącu - dodatkowo płatne Urlop: bez problemu Ilość pracy: jest co robić ale wszystko w normie, w sezonie przydałaby się dodatkowa para rąk Pracodawcy: Pani Kasia bardzo ciepła, pomocna i wyrozumiała osoba (mogłaby częściej wpadać do apteki) Dyrektor: nie mam zdania - nie przeszkadza mi w pracy Koordynator: kierunek prawidłowy ale więcej spokoju i wyrozumiałości Zakupy: kierunek prawidłowy ale więcej konsultacji z pracownikami Minusy: - zbyt mało starzystów - za mało szkoleń z prawdziwego zdarzenia - brak jednolitych fartuchów - informacja o plakacie zbyt późno - brak kart typu multisport - rabat dla pracowników na zakupy powinien być wyższy

Zostaw merytoryczną opinię o Olmed Sp. z o.o. Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w Olmed Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Olmed Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olmed Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olmed Sp. z o.o. Sp. k.