Na Skrzyżowaniu Apteka

Andrespol

Opinie o Na Skrzyżowaniu Apteka

...

Naciągacze, wciskają absurdalnie drogie leki podczas gdy na rynku dostępne są o wiele tańsze odpowiedniki. Oczywiście ewentualne zwroty nie wchodzą w grę. Nie ma to jak porada fachowca. Radzę przed zakupami w tej aptece dobrze sprawdzić co jest potrzebne bo na rzetelną poradę nie ma co liczyć.

Jan

Obsługa kiepska, bardzo drogo w porownaniu z innymi aptekami

a ja mam wręcz odwrotne zdanie apteka może i przyjemna ale Panie pracujace z muchami w nosie i wiecznie kolejka , chodzą 4 między stołem a tylko jedna obsługuję żenada..... poza tym Pani w czarnych długich włosach bardzo nie miła i w krótkich czarnych z wkurzającym piskliwym głosikiem również.Proponuję zmianę kadry to podstawa dziś udanego interesu.

Zostaw opinię o Na Skrzyżowaniu Apteka - Andrespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Na Skrzyżowaniu Apteka