Libra Farmacja Sp. z o.o. Apteka

Opinie o Libra Farmacja Sp. z o.o. Apteka

markotka

Potwierdzam, apteka bardzo fajna, ale właściciele to okropni wyrachowani ludzie. Zespół starych pracowników jest wprost wredny i niekompetentny. Nowych się gnoi i wyzyskuje, na końcu wyłuszcza na tle niby zaniedbań i rzekomych braków na remanencie. ŻENADA !!! Ogłoszenia z telefonem z końcówką 801, 830, 823, 825 do apteki na Ochocie - po prostu ignorujcie. Szkoda czasu i energii nawet w obecnych trudnych warunkach na rynku pracy.

To niestety nieprawda. Apteka ma potencjał i Pacjentów, ale beznadziejnych właścicieli.

Zostaw opinię o Libra Farmacja Sp. z o.o. Apteka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libra Farmacja Sp. z o.o. Apteka