Skok na Sok Art Machina

Opinie o Skok na Sok Art Machina

Radek

A wiesz ile zamykają i to w centrum W-wy.Wiszą sporą kasę ludziom, i mają to w du..e

mango

potwierdzam! Możesz zostać zwolnionym za nic ja np zostałam zwolniona dlatego że nie uśmiechałam się akurat jak przyszła księgowa prezesa. Ich nie obchodzi że bardzo siĘ starasz aha no i wypowiedzenie dostałam z dnia na dzień E-MAILEM

kiwi

(usunięte przez administratora) sama praca w porządku, ale po kilku zwolnieniach na "własnych oczach" szybko się odechciewa

arbuz

Pracowałam w firmie prawie dwa lata. Jeżeli chodzi o dorywczą pracę dla studentów - naprawdę się opłaca [wynagrodzenie 10 zł netto + mierne napiwki, ale to zawsze coś] o żadnych premiach nie ma mowy... co przykre. Grafik elastyczny (albo zmiany poranne, albo popołudniowe) Jeśli chodzi o atmosferę jest naprawdę świetna. ALE! (usunięte przez administratora) Ekipa nie czuje się przez to szanowana i wiąże się to z częstym narzekaniem. To wszystko psuje. Odchodzą z pracy świetne dziewczyny.

Zostaw opinię o Skok na Sok Art Machina - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skok na Sok Art Machina