Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek

Barcin

Opinie o Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek

c.d. pracy fatalne. Z tego co widzialam, wiekszosc pracwnikow nie wytrzymuje roku. Wszystko co powyzej opisalam jest "zasluga" wlasciciela. Jesli chodzi o atmosfere, jest bardzo sympatycznie, z kilkoma wyjatkami (donosiciele). Nie ma intryg, ludzie sa chetni do pomocy, maja wiedze, ale jesli sie cenia, to dlugo tam nie pracuja. Rotacja w Toruniu siega 7-8 osob rocznie, czasem konczy sie ciaganiem po sadach, o ile wiem wygrywaja pracownicy - to najlepiej swiadczy o tej firmie. Oceniam firme-pracodawce, a nie wspolpracownikow, dlatego w skali 1-10 : 2

Stażysta
@pracownik 09.02.2012 16:33

Pracowałam tam dwa lata, jestem zadowolona z atmosfery i pomocy koleżanek, dużo sie nauczyłam. Pensja zawsze na czas. Trudno się zgodzić z opinią "pracownika" bo nic takiego nie widzialam a personel jest ten sam od wielu lat. Pewnie ten wyjatkowy, mily, sympatyczny donosiciel juz nie pracuje.

alba

Pracowałam również w tej firmie jestem bardzo niezadowolona z warunków,niskiej pensji,nadmiarem godzin poza normą,i szef nietaktowny.

Zostaw opinię o Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek - Barcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek