Opinie o Chirofarm Sp. z o.o. w Barcin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chirofarm Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Chirofarm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chirofarm Sp. z o.o. w Barcin

Piotr Nowy wpis

Czemu wskazane jest miejsce siedziby "w Barcinie", skoro siedziba jest w innej miejscowości ? Czy problem jest to wyprostować ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Chirofarm Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mgr Nowy wpis

Nie ma rotacji dużej pracowników, może dlatego, że naprawdę fajne z nas zespoły. Jeżeli dochodzi do zmiany pracy to albo ktoś zmienia miejsce zamieszkania albo młode mama chce poświęcić czas dziecku....

Mgrkt Nowy wpis

Pracownicy rezygnują sami ze współpracy z firmą, ale tylko Ci którzy szanują siebie. Kiepskie warunki pracy ,brak możliwości podwyżek , (usunięte przez administratora) szpiegowanie, obrażanie co jest niedopuszczalne. Od kiedy zmienił się właściciel apteki, schodzi ona na (usunięte przez administratora). Warto zainteresować się apteką sieciową z pomarańczowym szyldem. Jest o niebo lepiej.

Już była mgr w tej "aptece"

Od kiedy firmę przejął synuś Jurek to zrobiło się dużo gorzej. (usunięte przez administratora) przymusowej to mało powiedziane. Ten koleś traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) Wynagrodzenia skrajnie niskie, szorują po dnie. Dużo poniżej średniej dla techników. O podwyżce nie ma co rozmawiać. Znajdzie mnóstwo powodów żeby jej nie dać.

@Już była mgr w tej "aptece"

Skrajne wykorzystywanie pracowników. Niskie płace. A Juruś jeżdzi trzema samochodami na zmianę.

Czy w Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek zatrudniani są obcokrajowcy?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chirofarm Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy w Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek występują paczki/bony świąteczne?

c.d. pracy fatalne. Z tego co widzialam, wiekszosc pracwnikow nie wytrzymuje roku. Wszystko co powyzej opisalam jest "zasluga" wlasciciela. Jesli chodzi o atmosfere, jest bardzo sympatycznie, z kilkoma wyjatkami (donosiciele). Nie ma intryg, ludzie sa chetni do pomocy, maja wiedze, ale jesli sie cenia, to dlugo tam nie pracuja. Rotacja w Toruniu siega 7-8 osob rocznie, czasem konczy sie ciaganiem po sadach, o ile wiem wygrywaja pracownicy - to najlepiej swiadczy o tej firmie. Oceniam firme-pracodawce, a nie wspolpracownikow, dlatego w skali 1-10 : 2

Stażysta
@pracownik

Pracowałam tam dwa lata, jestem zadowolona z atmosfery i pomocy koleżanek, dużo sie nauczyłam. Pensja zawsze na czas. Trudno się zgodzić z opinią "pracownika" bo nic takiego nie widzialam a personel jest ten sam od wielu lat. Pewnie ten wyjatkowy, mily, sympatyczny donosiciel juz nie pracuje.

Samantha
@pracownik

Nie można oceniać firmy po tym, że pracownicy wygrywają w sądzie pracy, bo tam zawsze wygrywa pracownik. Nawet jak działa na niekorzyść firmy i tak sąd mu przyzna rację.

Jak ze studentami w Chirofarm Przedsiębiorstwo Prywatne Apteka Andrzej Chirek? Chętnie zatrudniają?

Tak

alba

Pracowałam również w tej firmie jestem bardzo niezadowolona z warunków,niskiej pensji,nadmiarem godzin poza normą,i szef nietaktowny.

Zostaw merytoryczną opinię o Chirofarm Sp. z o.o. - Barcin

• Jak się pracuje w Chirofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chirofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chirofarm Sp. z o.o.