Opinie o Szmulik Bogdan Apteka Arnika w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szmulik Bogdan Apteka Arnika. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szmulik Bogdan Apteka Arnika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szmulik Bogdan Apteka Arnika w Darłowo

Jakie normalnie stawki godzinowe mogą teraz przypadać magistrom farmacji? Chodzi o to, że widoczna jest tu oferta jako forma (usunięte przez administratora) dodatkowej. Zastanawiam się czy oferowane stawki godzinowe będą takie same jak przy pełnym zatrudnieniu?

Były pracownik Nowy wpis

Ogólnie atmosfera mega fajna , parę miło spędzonych lat . Wszystko było do dogadania ???? dopóki nie wtrącili się następcy :) o ile można tak ich nazwać bo w sumie nie wiadomo kto był kim w tej zabawie :) warunki pracy ok , pewnie zależy też w której aptece . .kasa - również do dogadania , owszem pod stołem wiadomo najlepiej większa część . Lepiej nie upominać się o to co się należy bo równa się to Z porażka i tłumaczeniem że „nie stać nas na to „ ???? wtedy jeśli masz honor składasz wypowiedzenie chyba że wolisz znosić teksty typu „ dlaczego zamówiłeś coś grosz drożej „ . Ogólnie trzeba to przeżyć , nie jest źle lepiej niż w sieciówkach -marketach .

Zuzia Nowy wpis

A magister farmacji ma umowę od razu? No bo mam tu sprzeczne informacje, z jednej strony w maju było ogłoszenie i tak podawali, z drugiej niżej ktoś pisał, że pieniądze nie wpadają na konto... muszę wiedzieć takie rzeczy, bo bez umowy to nie mam po co pytać w zasadzie. Czasem zlecenie dają też na początku firmy na próbę, ale no nie wiem jak tutaj, a jest jakiś okres próbny?

Lolo Nowy wpis

Jeśli chodzi o samego Pana Bogdana to nie jest źle .. kasa pod stołem owszem ale nikt nie ukrywa tego przyjmując się do pracy .. Wszystko Jest ok póki wszelkie ustalenia omawiane są z Seniorem Szmulik . Jeśli wtrąci się reszta familii robi się istny cyrk i wszystko co było ustalone z Panem Bogdanem idzie w odstawkę . Ogólnie jako pracę i atmosferę panującą polecam serdecznie ale też zależy w której aptece :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szmulik Bogdan Apteka Arnika kandydat na stanowisko Magister Farmacji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Hej, szukam właśnie pracy w aptece w okolicy, mam dwuletnie doświadczenie i jestem technikiem. Nie ma z tego roku żadnych opinii a widzę, że ktoś pisał o jakimś braku szacunku. Czy do dziś atmosfera mogła się poprawić? Ile technik ma teraz od godziny?

Klient z pomorskiego

Zakup Ceviforte był w Darłówku przy porcie.

Klient z pomorskiego

Kupiłem Ceviforte C1000 zapłaciłem za 10 kapsułek 9,99 zł. Po przejrzeniu cen w internecie - to 30 kapsułek kosztuje od 9,99 do 13,49zł. Domyślam się ,że aptekarka / wysoka blondyna/ z opakowania 3x10 szt. wyjmuje 1x10 szt. i kasuje jak za 30 szt. Pozdrawiam

Nie polecam . Brak szacunku dla pracownika.

Hanna

Napisz coś więcej na temat tego braku szacunku do pracownika. W końcu jesteś byłym pracownikiem, to może być coś więcej tutaj przedstawił. Każda opinia jest ważna , szczególnie te najświeższe

Nieznajoma

Nie polecam pracy u Pana Bogdana. Nie dość, że.płaci pod stołem to jeszcze nie tyle na ile się umawia. Omijać szerokim łukiem. Chyba, że chcesz zostać (usunięte przez administratora) ????‍♀️

Nie polecam pracy u Pana Bogdana. Wstępna rozmowa o pracę wygląda bardzo dobrze. Po czym jak zacznie się pracować okazuje się, że warunki pracy są inne niż ustalane i zawsze mówi będzie dobrze, będzie tak jak ustaliliśmy. Niestety nie będzie... Duża rotacja pracowników. Polecam dobrze się zastanowić przed podjęciem pracy u tego Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Szmulik Bogdan Apteka Arnika - Darłowo

• Jak się pracuje w Szmulik Bogdan Apteka Arnika?

Zobacz opinie na temat firmy Szmulik Bogdan Apteka Arnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szmulik Bogdan Apteka Arnika?

Szmulik Bogdan Apteka Arnika
  • Powstańców Warszawskich 58