Opinie o Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa w Rzeszów ul. Torowa 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa w Rzeszów ul. Torowa 7

Radek Nowy wpis

Przestrzegam przed zakupami na Allegro w tej firmie! Kupiłem tusze zamienniki na aukcji allegro za 160zł, których drukarka nie wykrywa, nie działają, wsadziłem stary tusz i jeszcze chodzi drukarka na resztkach starego tuszu, a te z firmy Kingman nie działają - WSZYSTKIE TRZY!!! Napisałem reklamacje, która nie została uwzględniona, ponieważ kupiłem na fakturę i gwarancja dla mnie to 1 miesiąc. A że towar trefny nikogo nie obchodzi, (usunięte przez administratora) Radzę zakupy robić w innym sklepie, ja tam już nie wydam ani grosza!!!!

Tomasz Nowy wpis

Nie uznają powszechnie stosowanych zasad gwarancji. W moim przypadku po dwóch miesiącach użytkowania zakupionej u nich baterii wannowej. To są kpiny i oszukiwanie ludzi. Zwykła bandyteria. Nie polecam a wręcz ostrzegam przed tą firmą.

Odradzam pracy w tej firmie. Pracowałam w niej ponad pół roku. Przeciąganie z umową o prace przez pare miesięcy, słabe zarobki. Ludzie z kwalifikacjami w tej firmie mają oferowane zarobki takie jak magazynierzy. Ambitnym pracownikom zawsze dostaje się za błędy tych mniej zaangażowanych. Pan Ryszard nie docenia pracowników, krzyczy na nich i upokarza. Bezwzględna manipulacja i gra na uczuciach pracowników. Pracując w tej firmie masz wrażenie, że jesteś nikim i na nic nie zasługujesz. Wytykanie błędów pracownikom tylko po to, aby obniżyć im JUŻ BARDZO NISKĄ PENSJE? To normalne w tej firmie! Warunki pracy? Stare komputery z odzysku i dziurawe krzesła sprzed 20 lat. Mało tego, wszędzie pełno kurzu i brudu, sprzątaczka jedynie myje podłogę. W ziemie zabraniane jest włącznie klimy, bo to generuje niepotrzebne zyski. Zimno i przeciąg. Wszyscy boją się szefa, gdy tylko ktoś nie boi się mu sprzeciwić pozostali pracownicy robią wielkie oczy. To jedynie świadczy o tym jak wszyscy są tam zastraszeni. Dobrzy pracownicy odchodzą i są zastępowani tańszymi i gorszymi wersjami. Ta firma kieruje się ku upadkowi. Mało tego dodam, iż spotkały mnie nie przyjemności ze strony córki Pana Ryszarda, która potrafiła popchnąć barkami lub być bardzo niemiła i krnąbrna. Ewidentnie nie lubi, gdy ktoś ma coś lepszego od niej;)

Robert Nowy wpis

Witam obecnych tu forumowiczów. Bardzo mi miło, że mogę rozpocząć dyskusję w kończącym się roku 2020, ponieważ bardzo zastanawia mnie to, jak aktualnie wygląda praca w firmie Kingman? Są może w wątku tym osoby, które mogłyby coś napisać? Z góry serdecznie dziękuję.

Firma Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
odyss77

Przyłącze się do negatywnych opinii, by inni byli ostrożni, albo w ogóle przestali korzystać z jej usług, by nie mieć kłopotów. Kupiłem u nich toner. Po instalacji w drukarce wydruki zaczęły być zabrudzone. Po demontażu okazało się, że kartridż z tonerem wysypał toner, który uszkodził bęben światłoczuły i zabrudził wałek grzewczy, z którego roztopiony toner brudził dodatkowo kartki z drugiej strony. Wszystko obfotografowałem, bo tak sobie życzyli. Na koniec kazali odesłać toner. Prosiłem o zwrot pieniędzy. U konkurencji kupiłem pełny zestaw toneru z bębnem, bo musiałem na czymś pracować. Wałek grzewczy całe szczęście udało się oczyścić. I jakież było moje zdziwienie, gdy "firma" KingMANN stwierdziła za pomocą pani sylwii (podpisuje się małą literą, chyba adekwatnie do jakości obsługi) , że u nich toner nie brudzi i odesłali mi go z powrotem. To był ten sam toner. Widać na nim jeszcze wysypany proszek. A więc: zero gwarancji na przysłany bubel, zero odpowiedzialności i zero przyzwoitości! Na Allegro gdzie kupiłem od nich już nie mogę wydać negatywnej opinii, bo minęło 90 dni, ale przynajmniej tutaj zapoznam innych z "jakością obsługi" tej "firmy". Ja już nic tam nie kupię....

OSTRZEGAM. Na rozmowie facet wydaje się spoko, przez pierwsze dni również - maska która przybiera by nie wystraszyć kolejnego nowego pracownika jakich przewinęło się tam wiele. Właściciel powierzając jakieś zadanie za pół godziny jest w stanie się tego wyprzeć zmieniając zdanie, nie można dyskutować trzeba tylko przytakiwać ponieważ będzie cie to kosztowało. Na porządku dziennym jest tam wydzieranie się na pracownika a nawet ubliżanie i wyzywanie- odreagowanie prywatnych niepowodzeń, również każdy powód jest dobry do obcięcia wypłaty (nawet pozostawienie samochodu na złym miejscu na parkingu z czego to finansowane są prywatne zachcianki właściciela i jego rodziny). Przy wypłacie na siłę szukane są "haczyki" by nie wypłacić należnej obiecanej premii. W tej firmie nie liczą się ludzie czy klienci a tylko KASA. Nadgodziny nie są wypłacane, nigdy nie pracujesz 8h, zawsze więcej co jest już normą a jeżeli chcesz wyjść 10 min wcześniej po skończonej pracy następnego dnia możesz spodziewać się wezwania do gabinetu, przerwy na jedzenie też rzadko są mile widziane dlatego lepiej jeść przy biurku pracując. Wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą ponieważ nie wytrzymują psychicznie w tym miejscu. Jeżeli dochodzi do zwolnienia pracownika właściciel ucieka i zostawia "rozprawienie" się z nim teściowi prezesowi. Podejmując tam prace trzeba mieć nerwy ze stali bądź być znajomym kogoś z rodziny żeby być normalnie traktowanym. Każdy powinien się poważnie zastanowić nad wysłaniem cv do tego obozu pracy.

==
@były pracownik

Dzięki za opinie już miałem składać ofertę

klient

PRZESTRZEGAM , OSTRZEGAM przez tą firmą! Sprawą tej grupy na terenie Polski powinien się zająć CBA

admin

Podobała Ci się praca w firmie Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa ? Jaką masz o niej opinię? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa - Rzeszów

• Jak się pracuje w Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kingman Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042