Multiko Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Świdnica

Opinie o Multiko Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Iwona

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Multiko, szybko i profesjonalnie wykonali montaż centrali telefonicznej w mojej firmie, to znakomici fachowcy, zachęcam do skorzystania z ich usług

Kinia

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez firmę Multiko, profesjonalnie i szybko zajęli się naprawą sieci telefonicznej w moim biurze, teraz wszystko działa bez zarzutu, polecam

?

Świetna wsółpraca z firmą, zakupione telefony i fax działają bez zarzutu

Julita

Świetna współpraca, fachowe doradztwo. O centralach telefonicznych wiedzą wszystko. Szybki montaż

Adam

Wielkim plusem tej firmy jest fakt, że prowadzą doradztwo teletechniczne. W razie problemów zawsze można się do nich zwrócić o pomoc.

Robert

bardzo sprawny montaż ,polecam

Alicja

ja również złego słowa nie mogę powiedzieć, profesjonaliści. polecam. bardzo przyjemna współpraca.

Paweł

dobrze mi się z nimi współpracowało. Kupowałem stacjonarne telefony do firmy. Za większą ilość dostałem niezły rabat. polecam

Zostaw opinię o Multiko Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiko Przedsiębiorstwo Wielobranżowe