Romix S.C. Zalewska Joanna Zalewski Roman

Pruszków

Opinie o Romix S.C. Zalewska Joanna Zalewski Roman

Łukasz

Sądzę że się nie zapoznałeś z ich ofertą, gdyż mają wszystkie marki oraz duży wybór automatów, nie wspominając o kolorach, odwiedziłem parę punktów w Pruszkowie, nawet odwiedziłem punkt w sądzie i muszę przyznać że na Kraszewskiego w firmie Romix mają spory asortyment, więc nie klep głupot

Paweł

Mają badziewne automaty które się rozpadają chińska tanizna i polski wagraf . Polecam Panią [usunięte przez moderatora] z sądu u niej zawsze jest duży wybór z kilku firm np trodat

ALDONA

Firma naprawdę super:)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Romix S.C. Zalewska Joanna Zalewski Roman - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romix S.C. Zalewska Joanna Zalewski Roman