Gumar S.C.

Środa wielkopolska

Opinie o Gumar S.C.

rubin02

Szefostwo tragedia nie odpowiadają na email,traktują klientów źle. Ceny pieczątek kosmos za małą pieczątkę biorą 65zł... Ekspedientki fajne a szefostwo tragedia mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepo/drukarni pseudo!!!!! Twierdzą że 30 lat pracują w handlu ale chyba do dnia dzisiejszego nie wiedzą na czym handel polega.

Miałeś do czynienia z firmą Gumar S.C. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Gumar S.C. - Środa wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gumar S.C.