Galeria Mebli Jawex-Szumen

Kielce

Opinie o Galeria Mebli Jawex-Szumen

Renata

By osiagnać cel- spławić klienta- firma jest w stanie stworzyć dodatkowe pisma, nie pokrywające się z rzeczywistością. Rozpatrywanie reklamacji to jakiś koszmar. kanapa reklamowana z 13 razy-zresztą wada nadal występuje, jest uznana za pełnowartościowy towar. Sklep wypina się na klienta. Dokładnie mijać dużym łukiem.

edi

tragedia,właściciele nie dbający o dobre imię firmy, wykrętne podejście do klienta zwłaszcza gdy dotyczy reklamacji- odradzam pracę i zakupy- mijajcie dużym łukiem

Zostaw opinię o Galeria Mebli Jawex-Szumen - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Mebli Jawex-Szumen