energoterm

Toruń

Opinie o energoterm

zbigniewmichalski36@onet.pl

Szukam kontaktu z byłymi pracownikam szczegolnie z budowy w Płpcku i innych niezadowolonych walczę ouznanie pół etatu jako nadgodziny,ponieważ nie było przerwy między jedną pracą a drugą jeden nr kareesu prawdopodobnie ktoś taką sprawę z byłych pracowników wygrał szukam kontaktu a jeśli ktoś zech ce taką sprawę założyć i wygrać to się polecam

narzekają,a stale siedzą w tej firmie,obłudnicy,pewnie ich trzyma ta ropa ,[usunięte przez moderatora],wszyscy pokupowali sobie samochody na ropę,bo jeżdżą za darmo- oni ,ich koledzy i rodziny! Zakładowymi samochodami wożą różnosci i handlują złomem!

Zostaw opinię o energoterm - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energoterm