Isolution Dziemidowicz Medyński Mikołajczyk Sp.j.

Opinie o Isolution Dziemidowicz Medyński Mikołajczyk Sp.j.

ewa

Co to znaczy dobrze płacą.?

Bardzo fajna praca, ciekawe projekty, miła atmosfera (szczególnie prezesi są bardzo przyjaźnie nastawieni do wszystkich), dobre zarobki. Rozmowa wstępna chyba najlepsza ze wszystkich jakie odbyłem. Bardzo konkretna, sprawdzająca wiedzę i kreatywność. Fajny system pracy (przy braku projektów stawiają na duży rozwój pracowników), projekty są bardzo różnorodne więc można się sporo nauczyć.

Zostaw opinię o Isolution Dziemidowicz Medyński Mikołajczyk Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Isolution Dziemidowicz Medyński Mikołajczyk Sp.j.