USŁUGI SPAWALNICZE MONTAŻ KONSTRUKCIJ STALOWYCH AGNIESZKA RAJTARSKA

Kleszczów

Opinie o USŁUGI SPAWALNICZE MONTAŻ KONSTRUKCIJ STALOWYCH AGNIESZKA RAJTARSKA

gienek

Z całą stanowczością nie polecam nawet wrogą. Szef firmy Pan P. chodzi narąbany codziennie od rana. A taki Mądry że wszystkie rozumy zjadł, nic nie można mu powiedzieć bo on wszystko wie najlepiej. Szefowa - bez kija nie podchodź.Stara baba która chce uchodzić za 18 latkę a zmarszczka zmarszczkę pogania Zarobki przy 180 godzinach 790zł bez rejestracji na czarno śmiech na sali. Warsztat spawalniczy w starej budzie pokrytej eternitem na dodatek chyba po oborze bo na strychu jeszcze jest słoma. Ciekawe kto w takich warunkach pozwolił na prace spawalnicze. Tam potrzebna jest inspekcja pracy i straż pożarna ale nie z kleszczowa bo szef się z nimi koleguje.

Zostaw opinię o USŁUGI SPAWALNICZE MONTAŻ KONSTRUKCIJ STALOWYCH AGNIESZKA RAJTARSKA - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI SPAWALNICZE MONTAŻ KONSTRUKCIJ STALOWYCH AGNIESZKA RAJTARSKA