IT Piast

Kraków

Opinie o IT Piast

przemyśl

A jak sytuacja miewa się w przemyślu? A zarobki to od ile się zaczynają (kraków / przemyśl)

ffg

Kasa? chyba tylko dla przydupasów przełożonych, dla nikogo więcej. Wykazać? nie da, bo sugerują się tylko tym co "pseudo" kierownicy mówią co wiąże się z kasa, skoro ktoś Cię nie lubi to Ci nie dadzą prawda?:). Atmosfera? zależy od "humorków" ludzi w pracy, niektórzy po prostu lubią się doje*** do wszystkiego. Wszyscy młodzi odejdą, bo chuja płacą, nie mówię o xxx k na start, tylko o kasie po jakimś tam okresie i zdobytym doświadczeniu.. a nie będziesz tam 5 lat i dalej za to co dostawałeś na początku. żenada! Prezes w końcu mógłby coś zadziałać w tym temacie. Powodzenia!

ff

Firma dobra na poczatek, atmosfera dla mlodych zla bo niektorzy starsi pracownicy lubia sie wyzywac na mlodszych, dlatego tez duzo mlodych odchodzi stamtad bo maja tego dosc.

Programista

Praca bardzo fajna. Atmosfera rodzinna. Pieniądze są, wystarczy się wykazać i samodzielnie rozwiązywać problemy jak na inżyniera przystało.

SoftwareEngineer

Kasa kiepska, atmosfera tam również. Brak możliwości rozwoju. Nie polecam nawet na praktykę.

safari

Czy ktoś napisze wiecej na temat pracy jako programista w tej firmie?

ciekawy

a kim jest ta osoba?

BoskiEdwardo

Jedynym plusem tej firmy jest kasa, słaba technologia, atmosfera - byłaby fajna gdyby nie jedna , niestety ważna osoba w firmie. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o IT Piast - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Piast