Elzet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kraków

Opinie o Elzet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Jolanta

Rzetelna firma, jakość wyrobów bardzo dobra, atrakcyjne ceny. Polecam jako stały klient.

Załoga firmy ELZET

Czyżby złośliwość konkurencji?? :) Firma Elzet ma się dobrze, w dalszym ciągu realizuje najrozmaitsze projekty, rzesza ZADOWOLONYCH klientów się powiększa, STALI,DAWNI klienci w dalszym ciągu kontynuują współpracę. Jeżeli ktoś ma wątpliwości zachęcamy do kontaktu - chętnie służymy radą i pomocą :)

stały klient

Jako stały klient dalej jestem zadowolony z usług zakładu,a po zmianie właściciela,nie widzę żadnych różnic. Firma działa i ma się dobrze,pewnie nie ostatni raz korzystałem z jej usług. Pozdrawiam

klient

Witam.Zgadzam się ostatnio ciężko jest cokolwiek zamówić w tej firmie albo telefon nikt nie odbiera albo odbiera jakieś dziecko sądząc po głosie i traci mój czas odpowiadając nic nie wie to po co tam siedzi.Więcej w tej firmie nie zamówię idę do konkurencji która szanuje mój czas i wie na czy polega jego praca.Drodzy klienci to już nie jest ta firma co była co szybko zauważycie Pozdrawiam

Zawiedzona

Od śmierci Pani (usunięte przez administratora) i przejęciu przez spadkobierczynie zakładu osoby ,która ma pojęcie o firmie na poziomie sześciolatka wróży tylko jedno bankructwo i zniszczenie tego co śwp. Pani (usunięte przez administratora) wraz z śwp. mężem latami budowali

Zostaw opinię o Elzet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elzet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe