Opinie o Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa w Sosnowiec

Czy rozmowa rekrutacyjna w Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa odbywa się również w języku angielskim?

Czy firma Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Anna Nowy wpis

Firma AGENCJA UBEZPIECZENIOWO-FINASOWA Anna Borsiak nie udziela pożyczek pracowniczych, uczy, jak - poza stawką godzinową - poszerzać swoją wiedzę o ubezpieczeniach i uzyskiwać prowizję za doprowadzenie do zawarcia ubezpieczenia. A punkt pierwszy postępowania to złożenie CV i rozmowa o ew. podjęciu pracy.. Jeszcze nie było z tej strony żadnego zgłoszenia....

Paweł Nowy wpis
@Anna

Dziękuję za informację, a mógłbym zapytać w jakiej wysokości jest stawka godzinowa? Czy prowizja jest traktowana jako premia, czy jednak poza nią można również liczyć na dodatkowy zarobek?

Anna Nowy wpis
@Paweł

Panie Pawle, tak jak napisałam wcześniej, o wynagrodzeniu rozmawiam dopiero po złożeniu CV, podczas umówionej rozmowy wstępnej. A tak w ogóle szukam do pomocy w agencji Pani... Panu dziękuję za zainteresowanie moją agencją ubezpieczeniową. Pozdrawiam Anna

Czy w Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa zatrudniani są obcokrajowcy?

Właścicielka -:}}}

Może być zatrudniona Pani mówiąca po polsku. Zapraszam. Anna Borsiak

wojtek

rzetelna w pełni oddaje stan faktyczny

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa na stanowisko Przyjmę pomoc na stałe w biurze i w terenie bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Nie polecam pracy w tej rodzinnej firmie. Co chwile poszukiwany jest nowy pracownik. Zwalnianie z byle powodu. Śmieszna płaca i umowabo dzieło.

Anna Borsiak
@Adam

Szanowni Państwo ! 1/ Nie znam Adama, bo nie pracuję z mężczyznami w mojej Agencji, poza moimi synami i mężem mężczyźni w niej nie pomagają, więc pewnie zemsta za nieprzyjęcie do pracy. 2/ Współpracowników poszukujemy całe 32 lata - odkąd prowadzimy taką działalność Taka specyfika branży. Nie znam innej formy znalezienia kogoś niż poprzez szukanie. 3/ W czasach wolontariatu w celu przyuczenia do zawodu dziwię się, że brak chęci do stawki godzinowej za pomoc podczas uczenia się, później prowizja z zawieranych ubezpieczeń i stawka godzinowa, której mnie Firmy nie proponują, a liczenia nawet tej minimalnej składki muszę się nauczyć, Panu się nie chciało uczyć dlatego nie mieści się to w Pańskiej głowie??????? 4/ Nie polecam tego kogoś za pracownika, przygotowanie do zawodu za pieniądze uważa za śmieszne! Nie sprawdza co napisał w celu ew. poprawy. A kobiet do współpracy nadal szukam, bo praca fajna, taki zawód. Szacunek dla tego kto wytrzymał do końca, a ja po wpisach pewnie poznam kto mnie obsmarowuje, bo swoim imieniem się nie podpisała.... Tak, tak, ONA

Ktoś coś Kiedyś
@Adam

Muszę rzec, że masz chłopie rację. Wiem coś na temat pracy w tej oto firmie. Karanie 10zł za przewinienie, typu nie podlanie kwiatka. A płaca za godzinę 7 zł brutto. Ciągle o coś pretensje, i zwracanie uwagi nawet o źle obłożony ołówek. Cudem w tej firmie dla właścicielki jest synów, która tylko czeka na przejęcie interesu

Zostaw merytoryczną opinię o Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa - Sosnowiec

Borsiak Anna Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa
  • Wita Stwosza 16