ABF Piotr Falicki

Kraków

Opinie o ABF Piotr Falicki

Mirek

Uważajcie na gościa - wciska do podpisania lewe umowy i żada prowizji, mimo że ma prowizję od dewelopera. Przed podpisaniem czegokolwiek sprawdzcie umowę u niezależnego doradcy finansowego oraz nie wysyłajcie gościowi skanów dokumentów.

Małgorzata

Z kolei ja miałam taką sytuację, że aby wyciągnąć ode mnie informacje o nieruchomości podał się za zainteresowanego kupnem, uzyskał wszystkie informacje a następnie przekazał je konkurentowi, który w tym samym miejscu sprzedawał za jego pośrednictwem mieszkanie. Człowiek bez zasad i klasy.

marek

Uważajcie na Falickiego. Oszust i krętacz jakich mało. Wpłaciłem na jego konto zaliczkę wg umowy - świadczenia nie wykonał (po podpisaniu umowy nawet nie odbierał ode mnie telefonów). O zwrocie kasy nawet nie było mowy. Pan Faliski żyje ewidentnie za pieniądze innych i bez skrupułów kradnie. Przerobiłem to na własnym przykładzie, zostałem okradziony przez niego i podziękuję. Oczywiście sprawa ma swój finał w sądzie. Uważajcie na tego cwaniaczka

Zostaw opinię o ABF Piotr Falicki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABF Piotr Falicki