Pallada Ubezpieczenia Paweł Kmieć

Szczecin

Opinie o Pallada Ubezpieczenia Paweł Kmieć

były pracownik

a ja mówie że nie warto. Śmieszne pieniądze, duża odpowiedzialność, a jeżeli będziecie się próbować zwolnić to nie ma co liczyć na ostatnie rozliczenie.wszystko fajnie dopóki pracujecie później mają was całkowicie w [usunięte przez moderatora]

były pracownik

a ja mówie że nie warto. Śmieszne pieniądze, duża odpowiedzialność, a jeżeli będziecie się próbować zwolnić to nie ma co liczyć na ostatnie rozliczenie.wszystko fajnie dopóki pracujecie później mają was całkowicie w d....

Zostaw opinię o Pallada Ubezpieczenia Paweł Kmieć - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pallada Ubezpieczenia Paweł Kmieć