PZU S.A. II Inspektorat

Poznań

Opinie o PZU S.A. II Inspektorat

julia

Firma kosmos ogólnie całe PZU , przyjmują do pracy tylko znajomych trzeba mieć wujka w PZU żeby się tam dostać ,a pozostały obrabiają dupę i pomawiają nie polecam nawet rozmowy z nimi, bo to jak z listonoszem przyniesie list i obrobi dupę na całe miasto tak samo z nimi ubezpieczysz cośa oni bed a ci obrabiać dupsko że ukradłeś

Pomóż osobom szukającym pracy w PZU S.A. II Inspektorat i dodaj komentarz. Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o PZU S.A. II Inspektorat - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU S.A. II Inspektorat