Office Danuta Stanisławska

Wrocław

Opinie o Office Danuta Stanisławska

misiek

A ja tam odbylem praktyki i oracowalo mi sie bardzo dobrze, fajna praca, mloda zaloga i duzo sie nauczylem.po co mi internet do ksiegowania?

pauska

a po co ci internet do ksiegowania? mnie sie tam dobrze pracowalo.

Anonimek

Ostrzegam wszystkim przed tą firmą. Pieniądze marne, brak standardów, brak możliwości nauki, no i szefowa... z którą ciężko się dogadać delikatnie mówiąc. Generalnie księgowanie na przestarzałych systemach, brak programów office przy każdym stanowisku pracy, czy internetu. Bieda i brak profesjonalizmu. Tyle.

Zostaw opinię o Office Danuta Stanisławska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Office Danuta Stanisławska