DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

czosnek

Witam ogólnie firma i większość ludzi jest bardzo pozytywna i profesjonalna , lecz jak zwykle to bywa problem jest w tak zwanej czarnej owcy jaką w tej firmie bez wątpienia jest Anna G. dla pracujących lub były pracowników wiadomo o kogo chodzi . Wspomniana Pani jest Team leadrem segmentu małych klientów oraz Telesales . Problem tej osoby polega na niespełnionych ambicjach brak wiedzy z zakresu transportu oraz logistyki oraz chęcie blokowaniu ludzi ,którzy są bardziej kreatywni od wspomnianej osoby .

Masz doświadczenie w pracy w firmie DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.? Napisz na jakim stanowisku pracowałeś i czy jesteś zadowolony!

Zostaw opinię o DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.