Telekom II Fdm Sp. z o.o. S.K.A.

Koszalin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Telekom II Fdm Sp. z o.o. S.K.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekom II Fdm Sp. z o.o. S.K.A.

zosia

Miałam podobny kłopot. Poszperałam, porosiłam znajomego policjanta o sprawdzenie. I okazało się, że Telekom II FDM Sp. z o.o. S.K.A., to taka firma - krętacz. Działa na zasadzie: wyślemy klientowi z naszej bazy danych jakiś śmieć, za zaliczeniem pocztowym. I fakturę do tego. Dalej idzie prosto: nie znasz firmy, nic nie zamawiałaś, nie odbierasz. Ale oni mają Twoje dane i domagają sie pieniędzy. Wystarczy spojrzeć, jest już firma "Telekom FDM Sp. z o.o. S.K.A." UWAGA: "w upadłości". Poza tym ZAWSZE znaczek typu "II", "2", "bis", itp, w nazwie firmy oznacza, że jest to mutant jakiejś firmy, która do niedawna działała, ale się wyłożyła - przeważnie nieuczciwa była, wyłudziła pieniądze, okradła ludzi, urząd skarbowy, czy ZUS. No a z tego wynika, że inna firma, publikująca dane w internecie, jest wspólnikiem w wyłudzeniu pieniędzy. Policja, czy prokuratura zna sporo takich kolesi-cwaniaczków.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Telekom II Fdm Sp. z o.o. S.K.A.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Telekom II Fdm Sp. z o.o. S.K.A. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekom II Fdm Sp. z o.o. S.K.A.