HILO Kredyty-Pośrednictwo Finansowe

Opinie o HILO Kredyty-Pośrednictwo Finansowe

Panie[usunięte przez admina] prowadzący firmę jedno-osobową HILO wstydzil by się Pan , chciał mnie Pan wpakować na minę z tym kredytem. dobrze ze poszedłem bezpośrednio do banku . Od razu wydał mi się Pan podejżany , dobrze ktoś napisał , \\\"cwaniak \\\" Ja dodam jeszcze z fajkiem gębie i żółtymi palcami od dopalania filtra. szkoda ze jeszcze nie zaproponował spotkania na centralnym w podziemiach .

Nie polecam tej firmy. Podczas rozmowy ma się wrażenie, że rozmawia się z cwaniakiem, który za wszelką cenę chce wcisnąć kredyt. Uważajcie na współpracę z tą firmą.

Zostaw opinię o HILO Kredyty-Pośrednictwo Finansowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HILO Kredyty-Pośrednictwo Finansowe