B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

Opinie o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

Marek

Widzę, że na forum odnośnie B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa od bardzo dawna nie ma żadnych wpisów. Zatem może ktoś napisze jak w chwili obecnej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa? Czy aktualnie są jakieś oferty pracy w firmie? Jeżeli tak to jakie? Jak wygląda rekrutacje oraz jakie predyspozycje do pracy należy posiadać? Napiszcie merytoryczne komentarze na temat możliwości rozwoju zawodowego, benefitów oraz atmosfery w pracy. Będą przydatne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Były pracownik...

Szkoda, że żaden Marcin tam nie pracował :) Ale reklama ok. Ekipa zmienia się często, więc sami oceńcie. Pracowałam, ale szkoda mi słów.

Zostaw opinię o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.