Opinie o epruf S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie epruf S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie epruf S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o epruf S.A. w Łódź

Barbara

Przyznam, że kusi mnie oferta pracy w dziale e-commerce. Bardziej Możecie coś więcej powiedzieć na ten temat? Na stronie niestety nie ma aktualnych ofert pracy związanych z e-ccommerce, może ktoś z was orientuje sie co jaki czas firma szuka pracowników?:)

@Bożena

Pani Bożeno, w firmie jak najbardziej funkcjonują awanse wewnętrzne- zarówno w górę jak i chętnym oraz gotowym na to pracownikom dajemy możliwość zmiany zakresu obowiązków czyli awansów poziomych. Praca w epruf jest pracą stacjonarną.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Analityk w epruf S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Aktualność
We wrześniu mieliśmy okazję spędzić więcej czasu ze sobą podczas wyjazdu integracyjnego. Oprócz tego wartościowego czasu, kiedy mogliśmy się lepiej poznać i cieszyć swoim towarzystwem w pozazawodowych okolicznościach, poświęciliśmy cały dzień na warsztaty kształtujące postawy wobec zmiany. Zmiana to nasze drugie imię, dlatego postrzegamy ją jako szansę do doskonalenia, poszukiwanie nowych ścieżek i odkrywanie talentów.

Światowy Dzień Kawy
Przy kawie niejednokrotnie tworzyliśmy najlepsze pomysły, rozwiązywaliśmy problemy czy po prostu miło spędzaliśmy czas.
Zespół Szczęścia działający w epruf dba o dobrą atmosferę w naszym biurze i organizuje eventy oraz akcje dla pracowników.
Dziś świętujemy Dzień Kawy i pijemy kawę w najlepszym towarzystwie! ☕️
Barbara

b
@Barbara

Pracowników szuka się tu co chwile bo rotacja jest ogromna. Każdy kto ma trochę godności szybko rezygnuje i idzie dalej bo i tak prędzej czy później zostanie zastąpiony przez koleżankę/kolegę jednego z kierowników. epruf jak i max and mrau jest pięknie wpisane w definicje "korpo" i nie polecam nikomu zostać tam dłużej niż 5min.

@b

Dzień dobry Nie jest przyjemnie czytać komentarz, który nie jest zgodny z realną sytuacją w firmie. Rotację w epruf mierzymy na bieżąco i wynosi ona rok do roku ok 8-12 % a średni staż naszych pracowników to 6 lat. W tym roku mieliśmy zaledwie 3 rekrutacje wynikające z rozwoju zespołu i żadna z nich nie zakończyła się zatrudnieniem „koleżanki szefa”, więc informacje podane w komentarzu są całkowicie niezgodne z prawdą. Jeśli chodzi o rekrutację stawiamy na umiejętności, wiedzę, doświadczenie i wartości- ludzi chętnych i otwartych na wiedzę.

@b

Napisałeś, że rotacja jest ogromna. A z czego ona wynika? I tak też się nad tym zastanawiam, bo jestem teraz na stronie, myślałem, że do wyboru do koloru tych ogłoszeń będę mieć a nie widzę nawet jednego. To w końcu jest ta rotacja tu czy nie?

XD
@epruf S.A.

O maxie oczywiście zero odpowiedzi, bo wskaźnik rotacji tam już nie byłby taki ładny ????

Bożena
@epruf S.A.

Czy można w tej firmie liczyć też na awans wewnętrzny i premię? Można pracować hybrydowo?

@XD

Dzień dobry, znajdujemy się na profilu firmy epruf więc możemy i chcielibyśmy się wypowiadać tylko w wątkach dotyczących tej firmy. Pozdrawiamy serdecznie!

@Bożena

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Aktualność
W tegorocznej edycji Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce” wyróżnionych zostało aż 6 dobrych praktyk realizowanych w 2022 r. przez epruf.
1 projekt w obszarze „Prawa człowieka”:

• Program Health4Ukraine - brawo dla wszystkich, którzy pracowali, pracują lub wspierają projekt!

5 projektów w kategorii „Praktyki z zakresu pracy”:

• Konkurs na Pracownika Roku organizowany przez nasz Zespół Ambasadorów Wartości,

• Działania Zespołu Ambasadorów Wartości wspierające kulturę organizacji - gratulacje i podziękowania dla Zespołu :)

• Działania Zespołu ds. Szczęścia nakierowane na budowania zaangażowania pracowników i poczucie szczęścia w miejscu pracy - gratulacje i podziękowania dla Zespołu Szczęścia :)

• Ulepszona formuła systemu rekrutacji wspierająca nowych pracowników w onboardingu

• Diagnoza FRIS dla pracowników pozwalająca na zbadanie kompetencji pracowników i odkrycie ich mocnych stron.

Raport przygotowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu stanowi zestawienie aktywności firm w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju – w tym roku wyróżnionych zostało 1705 praktyk (o 30 więcej niż w roku ubiegłym), zgłoszonych przez 272 firmy.

Całość raportu dostępna do pobrania https://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2022/
Zapraszamy do czytania!

Jakie są warunki zatrudnienia w epruf S.A.?

Dzień dobry, bardzo trudno jest odpowiedzieć na to pytanie ponieważ warunki pracy w epruf zależą od stanowiska i widełek określonych na danym stanowisku. Widełki określamy analizując raporty płacowe oraz oceniając pracę naszych pracowników.

Czy jest możliwość pracy w epruf S.A. na część etatu?

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji ale przy każdym prowadzonym procesie podajemy informację o tym czy praca jest na cały etat czy na część. Wszystko zależy od indywidualnego zapotrzebowania w przypadku konkretnego stanowiska, ale owszem- może się również zdarzyć potrzeba części etatu:)

Na jakie wsparcie w epruf S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzień dobry, w epruf oczywuiście przestrzegamy Kodeksu Pracy i dbamy o naszych pracowników. Nie mamy wprawdzie dodatkowych benefitów dla kobiet w ciąży (oprócz sprawnej prywatnej opieki medycznej) ale już po urodzeniu dziecka każda mama lub tata dostaje wyprawkę dla nowego członka rodziny.

KandydatXYZ

Drodzy Rekruterzy, na przyszłość nie obiecujcie, że się odezwiecie skoro się nie odzywacie... Na rozmowie rekrutacyjnej otrzymałem informacje, że niezależnie od wyniku rekrutacji otrzymam informację zwrotną w ciągu 2 tygodni. Po 3 tygodniach nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Zadzwoniłem do biura epruf i otrzymałem informację, że proces rekrutacji się przedłuża i na pewno otrzymam informację zwrotną jak tylko rekrutacja się zakończy. Minęło 1,5 miesiąc od rozmowy i dalej czekam ;)

@KandydatXYZ

Drogi KANDYDACIEXYZ, dziękujemy za informację ii zdecydowanie rozumiemy rozczarowanie. Potwierdzam jednak, że w 100% przekazujemy wszystkim informację zwrotną o rekrutacji. Owszem, może się ona przedłużyć o kilka dni ale na pewno nie o 1,5 miesiąca:). Obawiam się, że mogła tutaj nastąpić sytuacja, że informacja taka wpadła do spamu i dlatego została nie zauważona. Prosimy o kontakt z naszym biurem- jeśli poda Pan imię i nazwisko sprawdzimy co się stało z tą informacją z naszej strony- i kiedy została wysłana. Pozdrawiamy serdecznie

Po procesie rekrutacji odnoszę wrażenie, że firma nie rozumie na czym charakteryzuje się stanowisko na jakie prowadzi rekrutację. To moje przypuszczenie ale po odbytej rekrutacji mam pewne przemyślenia: w tej firmie nie ma prawdziwego i ugruntowanego podejścia Agile ani ekspertów z niego wyrastających. Proponowane wynagrodzenie nie jest konkurencyjne względem rynku a wręcz mocno od niego odbiega. Rezygnuję z tej oferty - nie spełnia podstawowych oczekiwań.

@Kandydat

Bardzo dziękujemy za opinię, z którą po części się zgadzam:)- przechodzimy obecnie transformację Agile i oczywiście na tym etapie nie mamy jeszcze ugruntowanego podejścia do tematu. Jednym z elementów podejścia do tej transformacji jest również poszukiwanie ludzi, którzy swoim doświadczeniem mogą nas wesprzeć w temacie. Jeśli już znajdziemy kandydata, który pasuje do naszego profilu i przejdzie wszystkie etapy rekrutacji- pada wtedy propozycja finansowa. Jeśli chodzi o nazwę stanowiska- to proszę mi wierzyć, że w każdej firmie pod tą samą nazwą może się kryć coś innego- dlatego właśnie staramy się szczegółowo opisać zakres obowiązków zarówno w ogłoszeniu jak i potem na rozmowie i jak najbardziej szanujemy sytuację, kiedy rozmijają się oczekiwania kandydata co do zakresu obowiązków vs to co proponujemy w epruf. Najważniejsze to wzajemnie się zrozumieć i dobrać:)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w epruf S.A.?

Wynagrodzenie

Podstawa jest znacznie poniżej średniej rynkowej a proponowane wynagrodzenie z premią nie zbliża się konkurencyjnych ofert z innych firm dlatego wybieram innego pracodawcę.

@Wynagrodzenie

Na bieżąco analizujemy stawki rynkowe i staramy się dostosowywać do trendów w wynagradzaniu na danym stanowisku. Analizując stawkę, którą zaproponujemy przyszłemu pracownikowi bierzemy pod uwagę potrzeby stanowiska, kompetencje kandydata oraz staż pracy. Oczywiście, że jak w każdej firmie- może się zdarzyć osoba niezadowolona z wynagrodzenia, która dostała ciekawą ofertę z innej firmy. Zapraszamy wtedy do rozmów zawsze licząc na porozumienie w tym temacie:). Do tej pory rotację mamy bardzo niewielką:)

Bożena

Widziałam na ich stronie, że organizują różne święta, więc atmosfera chyba jest dobra? Macie jakieś imprezy integracyjne?

@Bożena

Zdecydowanie! Atmosfera to coś co nas wyróżnia. Wiemy, że w pracy ważne są relacje i dbamy o to, żeby integrować zespół. Wprawdzie podczas pandemii imprez integracyjnych nie było ale już teraz wracamy do organizowania działań integrujących pracowników- dba o to Zespół Szczęścia, który codziennie umila nam pracę przez organizację różnych eventów- np. owoców, zakup narzędzi do ergonomicznej pracy, dni tematycznych (np. w miniony poniedziałek był dzień pizzy) oraz Zespół Wartości, który dba by wartości firmowe na codzień były widoczne w firmie.

Ubiegałem się o stanowisko w Epruf. Początkowo bardzo dobre wrażenie sprawiała firma. Po pierwszym etapie rozmowy, zainteresowałem się bardziej i przejrzałem profil firmy gdzie dotarłem do wartości spółki. Na pierwszym miejscu jest "szacunek". Jednak szacunek to tylko fikcja w tej firmie, pomimo zapewnień o przekazaniu wyników rekrutacji każdemu z kandydatów, ja nie dostałem odpowiedzi. Czuje się (usunięte przez administratora) i zawiedziony.

@Kandydat

Dzień dobry, rzeczywiście "szacunek" to jedna z naszych wartości i odpowiadamy wszystkim kandydatom, którzy uczestniczyli w spotkaniach. Może się jednak zdarzyć, że odpowiedź wpada do spamu na skrzynkach mailowych- mieliśmy kilka takich głosów- kandydaci dzwonili do nas, ze nie dotarła informacja zwrotna. Może też być tak, że rekrutacja jeszcze się nie zakończyła. Bardzo proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem HR, np. odpowiadając na maila z zaproszeniem na spotkanie rekrutacyjne lub dzwoniąc bezpośrednio na telefon osoby, która zapraszała Pana na spotkanie- jeśli będziemy mieć więcej informacji na pewno udzielimy odpowiedzi. Życzymy udanego dnia i czekamy na kontakt:)

Hanna
@Kandydat

To ja przy okazji się wtrącę i zapytam - o jakie stanowisko w Epruf się ubiegałeś? Jak wyglądał pierwszy etap rozmowy? Czy skupiał się na weryfikacji CV kandydata, pytano Cię o coś konkretnego? Jakie miały być dalsze etapy?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w epruf S.A.?

Dzień Dobry, nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie ponieważ wszystko zależy od stanowiska i od kompetencji. Zatrudniamy osoby do bardzo różnych obszarów- projekty, finanse, analizy, rozliczenia, marketing, obsługa klienta i inne. Mamy stanowiska specjalistyczne i liderskie i na każdym stanowisku podstawa wynagrodzenia w zależności od obszaru i doświadczenia może być inna.

Obiektywna, doświadczona

Moim zdaniem spoko firma. Widać duże starania kierownictwa i pracowników. Pozytywna atmosfera, dobra energia, bezpieczeństwo- praca zdalna. Polecam otwartym ludziom. Zdecydowanie odradzam nie malkontentom.

W dobie powszechnego Internetu trąci myszką metoda telefonicznej aktywacji karty aptecznej wydawanej przez PZU. Czy firma Epruf ma możliwość wpłynięcia na PZU aby aktywacja byłą też możliwa poprzez Internet ?

@Marek

Bardzo dziękujemy za pytanie - nie dotyczy ono spraw pracowniczych, a na takie tutaj odpowiadamy. Natomiast tematy aktywacji kart wynikają z ustaleń biznesowych między firmami.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Epruf S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Bardzo dużo zależy od stanowiska, na które rekrutujemy- jeśli wymaga ono znajomości języka angielskiego- piszemy o tym w ofercie i wtedy jak najbardziej można się spodziewać rozmowy w języku angielskim:)

Byłam pracownikiem tej firmy jestem w szoku jak czytam negatywne opinie. Dla mnie to super firma, bardzo rozwijająca, duża samodzielność i możliwość awansu, elastyczny czas pracy, wyszukane benefity. Jeżeli nie czujesz się dobrze w tym co robisz to zawsze masz możliwość doskonalenia się w tej firmie na innym stanowisku. Do dzisiaj mam znajomych, którzy tam pracują i bardzo sobie chwala prace w ePRUFie.

Bardzo dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej:)

Rozsądny

Skoro firma jest taka super to dlaczego już tu nie pracujesz "były pracowniku"?

abc

Nie polecam. Atmosfera jaka panuje w firmie jest nie do wytrzymania na dłuższą metę. Spółka szczyci się tym, że pielęgnuje wartości takie jak szacunek, bezpieczeństwo itp. a co chwile ktoś zostaje zwolniony i opuszcza szeregi eprufa z płaczem(dosłownie). Zwolnienia przed pandemią czy w jej czasie? Nie ma problemu a za chwilę wielkie hasła: "bezpieczeństwo i szacunek to jedno z kluczowych wartości tej spółki". Wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze to 100% prawda, te pozytywne były pisane głównie pod dyktando przełożonych lub aby bardziej się podlizać. (usunięte przez administratora)

@abc

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, W tym trudnym okresie najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno Pracowników, jak i Klientów. Pandemia zmieniła codzienne życie wielu z nas, jest również dużym wyzwaniem dla organizacji pracy. Ostatnie tygodnie pokazały, że gdy za firmą i jej działaniami stoją Ludzie gotowi na współpracę, wszystko jest możliwe! A pracują u nas na prawdę świetni ludzie, którzy cenią sobie atmosferę panującą w firmie i z łatwością dostosowali się do zmian. Każdą krytyczną opinię czytamy, a autorów zachęcamy do przekazania nam szczegółów opisywanych spraw czy sytuacji, żebyśmy mogli dobrze wszystko przeanalizować i - jeśli zajdzie taka potrzeba - podjąć odpowiednie działania. W celu wyjaśnienia nurtującej Panią/ Pana kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: hanna.matyja@epruf.pl

Czy Epruf S.A. organizuje staże dla studentów?

Hanna Matyja, HR epruf

Studenci są u nas mile widziani. Obecnie nie prowadzimy takich rekrutacji, ale zapraszamy do odwiedzania naszej strony - to tam w pierwszej kolejności pojawiają się wszystkie oferty.

Zostaw merytoryczną opinię o epruf S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w epruf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy epruf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w epruf S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy epruf S.A.?

Kandydaci do pracy w epruf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

epruf S.A.