Opinie o Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyń

Yyy Nowy wpis

Xxx co ty za frazesy wypisujesz? Wiesz co to jest RODO? Jak doczytasz, to odpowiesz sobie dlaczego na zdjęciach nie powinno się pokazywać twarzy bez pozwolenia. Dziwię się, że ty w ogóle premie dostawałeś.

Dawid Nowy wpis

Ile mniej więcej trwa rozmowa o prace w tym miejscu?

XXX Nowy wpis

(usunięte przez administratora) To tylko kilka drobnych przeciwności z jakimi zmuszeni są mierzyć się pracownicy SFPK w Gostyniu (pracownicy najczęściej z wyższym wykształceniem). Ta instytucja to istne gniazdo żmij, czego dowodem są dość częste ogłoszenia o pracę dla firmy, która de facto cały czas zatrudnia tyle samo pracowników. Co jakiś czas kolejna osoba jest przyjmowana (usunięte przez administratora) Sytuacja niestety trwa w najlepsze już od wielu lat. Pracownicy są tak zastraszeni, że nie sposób od nikogo usłyszeć coś złego na temat klimatu panującego w biurze w/w instytucji. (usunięte przez administratora)Swoją drogą myślę, że osoby będące na wysokich stanowiskach w jednostkach budżetowych oraz Udziałowcy doskonale zdają sobie sprawę co dzieje się w Gostyńskim Funduszu. Niestety nic z tym nie robią… Kolejnym, osobnym tematem jest (usunięte przez administratora)pracowników do wyjazdów służbowych, których oficjalne cele związane są zwykle z prowadzonymi przez Instytucję projektami jak np. Inicjatywa (usunięte przez administratora), wyjazdy dla najlepszych beneficjentów realizowanych projektów, czy szeroko pojęta integracja zespołu. Każdy z tych wyjazdów to mojej opinii marnotrawienie publicznych pieniędzy na rzecz finansowania darmowych wakacji oraz zapewniania rozrywek (usunięte przez administratora) Przecież oficjalnie to wyjazdy służbowe. Dowód? Na większości zdjęć tak ochoczo publikowanych na koncie FB oraz stronie www Funduszu (mowa do droższych wyjazdach, nie o zwykłych jednodniowych konferencjach) dziwnym trafem większość obecnych fotografowana jest z odwróconą głową lub w takim kadrze aby nie było można rozpoznać twarzy – Przypadek? Nie do końca... Wart zauważenia jest również fakt, że dokumentacja fotograficzna z najdroższych wyjazdów niestety nie jest publikowana w Internecie. Odwrócone twarze na zdjęciach (pozostają na dyskach Funduszu i prywatnych urządzeniach) niestety te same. (usunięte przez administratora) Kwestie finansowe w mojej opinii nie są tutaj aż tak bardzo istotne. Choć jak to bywa w instytucji budżetowej jest również czas, gdy przydzielane są premie. Niestety Pani Prezes lubi uhonorować pracownika stosunkowo niską premią, po czym na forum firmy wyśmiać go z jego rzekomego braku kompetencji, stwierdzając, że daje mu premie, na którą tak naprawdę nie zasługuję.(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że ta opinia stanie się przestrogą dla wszystkich, którzy myślą o podjęciu pracy w tym miejscu. Dla potwierdzenia wiarygodności wystarczy sprawdzić ilość złożonych wypowiedzeń umów, przez pracowników czy długotrwałych zwolnień chorobowych w ostatnich kilku latach. Oczywiście znakomita większość rozwiązań współpracy odbywa się za porozumieniem stron(usunięte przez administratora) Ty zaś, który/a chcesz aplikować na stanowisko w Funduszu – trzy razy się zastanów! Nie życzę Ci pracy w miejscu, które potrafi wpędzić Cię w stres tak ogromny… tak potworny, że pojawiasz się tam ze skrętem jelit. A każda noc przed kolejnym dniem w pracy potrafi być utrapieniem tak wielkim, że mimo zamkniętych oczu nie spisz, tylko myślisz co spotka Cię następnego dnia... A może wiesz coś na temat klimatu panującego w tej firmie? Podziel się zatem swoją opinią aby przestrzec innych.

d Nowy wpis

d

admin

Firma Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. nie ma przed tobą tajemnic? Opowiedz o niej na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
  • Rynek 6
    63-800 Gostyń

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.