Września

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Mariusz Celmer Kancelaria Komornicza

Orzechowo

Według mnie osoba nie odpowiedzialna , nie odbierająca telefonów , nie udzielająca odpowiedzi na zadane pytania , dłużnika traktuje jak powietrze , zada tylko spłaty , jeśli chodzi o wydanie dokumentów do wglądu to osoba nierzetelna .

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Mariusz Celmer Kancelaria Komornicza - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Mariusz Celmer Kancelaria Komornicza