Liber-Inkaso Biuro Prawne Rafał Majerski Marek Laskowski

Stalowa wola

Opinie o Liber-Inkaso Biuro Prawne Rafał Majerski Marek Laskowski

jupi

Myślę, że styl wypowiedzi tego komentarza świadczy o kryptoreklamie. Gość się mógł bardziej postarać... Żenada Biura nie oceniam, bo nie miałam potrzeby korzystać - raz, że znajomi nie polecali, a dwa że w zakresie świadczonych przez nich usług jestem samowystarczalny. Znam jedynie jednego ze wspólników, ale w tym zakresie wolę się nie wypowiadać, bo mógłbym to zrobić jedynie w wydźwięku negatywnym.

Zostaw opinię o Liber-Inkaso Biuro Prawne Rafał Majerski Marek Laskowski - Stalowa wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liber-Inkaso Biuro Prawne Rafał Majerski Marek Laskowski