Biuro Rachunkowe - Pomorscy Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Biuro Rachunkowe - Pomorscy Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Biuro Rachunkowe - Pomorscy Sp. z o.o.

Administrator

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Biuro Rachunkowe Pomorscy? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

JB

Roman i Oszukany - ten sam ip i dostawca internetu. Ludzie jak już nic w życiu nie robicie tylko czarny PR w internecie, gdzie nie ma możliwości konfrontacji z właścicielem albo prezesem albo kimś od hr, to róbcie to z glowa. Ja pracuję już w innym biurze niż to, ale było tu dobrze płatne, tylko dla mnie za daleko od domu (3 autobusy i tramwaje) i dojazd męczył.

Oszukany

Niestety właściciel biura to kombinator jakich mało, być może dlatego jest tak lubiany przez swoich klientów, gdyż oprócz księgowości jest świetnym doradcą w kwestii obniżania kosztów, oczywiście KOSZTEM PRACOWNIKÓW. Miałem z tym człowiekiem do czynienia raz w życiu i lepiej niech mi więcej w drogę nie wchodzi.

Roman

Agnieszka wszyscy wiedza jak jest .... Ten Po... to bardzo niesympatyczny typ ...

Agnieszka

Ja mam zupełnie inne zdanie, a że pracuję w tej firmie od kilku lat, miałam okazję też zobaczyć, że nie było tak ja Wy to piszecie. Nie przedłużano umów wtedy gdy się okazywało, że ktoś sie do tego niestety do tego zawodu nienadawał. Co wiecej bardzo podobało mi się, ze za poświecenie swojego czasu na bycie przetestowaną zapłacono mi (pierwszy raz sie z tym spotkałam) a po okresie próbnym dostałam sporą podwyżkę + premie. Co wiecej nie robiono mi kłopotów, gdy chciałam wziąć wolne czy musiałam iść na zajęcia. Dla mnie super.

Kaśka

Ja po okresie próbnym usłyszałam, że nie przedłużają mi umowy, bo taki mają zwyczaj. Pan [usunięte przez moderatora] mógłby chociaż wysilić się na jakieś kłamstwo. Zwłaszcza, że zrezygnowałam z innej pracy, aby przenieść się do Pomorskich i oni doskonale o tym wiedzieli!! Nie liczą się z nikim.

Lola

BZDURA!! Popracujesz kilka miesięcy i zwolnią Cię po okresie próbnym, na którym płacą Ci 5zł/godz a na Twoje miejsce znajdą kolejnego naiwnego jelenia, który będzie pracował za taką stawkę z nadzieją, że dostanie później etat!!

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe - Pomorscy Sp. z o.o. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe - Pomorscy Sp. z o.o.