Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda

Doświadczona Księgowa

Niestety taka jest prawda nie każdy nadaje się do pracy w księgowości, ale nie każdy też nadaje się do bycia szefem. Jako księgowa z doświadczeniem mogę powiedzieć jedynie, że za bardzo cenie swoją wiedzę żeby dawać się oszukiwać. Obiecywane są gruszki na wierzbie niestety z godnego honorarium nici. Dlatego też nie pracowałam długo, ale nie dlatego, że nie wytrzymywałam tempa ale zostałam zapewniona o całkiem innym honorarium.

Bartosz
@Doświadczona Księgowa

Jak w Twoim przypadku wyglądało wynagrodzenie, które zaoferowało Ci Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda? Bardzo mnie to ciekawi, dlatego też stąd też moja wiadomość w tym zakresie. Pomóż mi lepiej zrozumieć, jak to wygląda. Mam nadzieję, że mi pomożesz i dzięki Tobie poznam szczegóły wynagrodzenia, które pracodawca ten faktycznie oferuje.

ja1981 Nowy wpis
@Bartosz

Pracuje w Pit-news od zawsze od razu po liceum, zostałam nauczona wszystkiego, wspaniałe koleżanki, wyrozumiała szefowa. Pensje zawsze na czas i w wysokości na która jesteśmy umówione. Nigdy podkreślam nigdy na przełomie tych lat wynagrodzenie nie było wypłacone w kwocie innej niż umówione.

Doświadczona księgowa Nowy wpis
@Bartosz

Śmieszy mnie tylko fakt że w tej firmie rzekomo wybitne umysły zarabiają na papierze najniższa krajowa i kiedy odpowiedni od tego Urząd się tym zainteresuje.

Niezadowolony Nowy wpis

Jestem kilkuletnim klientem biura i przez ten okres moją firmę obsługiwały średnio dwie Panie rocznie. Takiej rotacji pracowników nie da się nie zauważyć, co chwile nowe twarze w biurze. To nie jest dobre chociażby dla ksiąg, ich nieznajomość przez następną w kolejce osobę powoduje brak ciągłości, zagubienie i w konsekwencji bałagan. Przykrym jest fakt, że taki klient jest brzydko mówiąc olewany przez Właścicielkę, dodzwonienie się do Pani Doroty, czy próba jakiegokolwiek kontaktu kończy się fiaskiem, więc nie ma mowy o czymś na wzór doradztwa biznesowego. Szalę goryczy przelały podwyżki opłaty za usługę księgową bez wyjaśnienia - podejście w stylu „może zapłaci bez pytań”...

Noname Nowy wpis
@Niezadowolony

Niestety to nie był odosobniony przypadek, poza tym klienci nie są informowani o błędach w prowadzeniu ich ksiąg co w rezultacie przy kontroli może spowodować poważne problemy. Poza tym większość księgowych uczy się na własnych błędach i na informacjach od nie zawsze kompetentych osób. Mało która "księgowa" ma rzeczywiście Wykształcenie chociażby minimalne w tym kierunku.

ONA 1970

Z tego co wiem od byłych pracowników pit-news. Zatrudnia na umowach śmieciowych z najniższą stawką,a resztę daje w kopertach.

olo
@ONA 1970

Zatrudnienie na najniższą stawkę, najchętniej umowa zlecenie

@olo

nieprawda nikt nie pracuje na zlecenie wszyscy na umowę o pracę

@ONA 1970

każdy jest dorosły i podejmując pracę zgadza się na warunki płacy i pracy, nie akceptujesz nie musisz pracować

gość

Właścicielka kilka razy w miesiącu wystawia ogłoszenia, że poszukuje księgowej, bo nikt tam nie chcę pracować.

@gość

nieprawda, pracują tam osoby po 10 lat i dłużej, Ci którzy się nie sprawdzają w pracy w biurze rachunkowym - odchodzą

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda.

Pracuje w Pit-News od 6 lat, nigdy nie doświadczyłam niczego złego ze strony szefowej, atmosfera w biurze ok, dziewczyny sympatyczne i pomocne. Prawda jest taka że nie każdy się nadaje do pracy w biurze rachunkowym bo to wymagająca praca.

Natalia

Czuje sie (usunięte przez administratora)i wykorzystana przez firmę. Byłam na rozmowie o pracę a potem przyszłam na dzień próbny aby ocenili moje doświadczenie. Pracowałam cały dzień i cisza. Na telefon zwrotny czy przyjmą mnie do pracy czy nie czekałam 2 miesiące. Co więcej od znajomych dowiedziałam się że nie jestem pierwszą osobą z którą tak postąpili. Firma na pewno nie jest uczciwa a ogłoszenia o pracę są wystawiane przynajmniej raz w miesiącu. Dziwne że cały czas szukają pracownika i nie mogą znaleźć. Może to taki ich system żeby każdy przychodził na dzień próbny i pomagał w ten sposób w pracy.

Tamara

Czy słyszał ktoś o pracy w firmie, jakieś informacje o umowie no i jak atmosfera?

Niestety powyższe komentarze oddają rzeczywistość. Obiecywane większe stawki potem umowa na najniższa krajowa i jakas mała kwota w kopertę na odczepne, nagdodziny itp. stąd pracownicy pracujacy po miesiąc albo dwa. Do tego wszystkie punty na kamerze i PODSŁUCHU. A gdy pracownica zachodzi w ciążę namawiana jest na założenie własnej działalności rzekomo żeby płacić większe składki i mieć więcej wypacane na macierzyńskim co kończy się podważeniem przez ZUS, wypłacaniem świadczeń na podstawie najniższej krajowej no ale Pani D. Ma z głowy. Do tego gdzie może to kombinuje a odpowiedzialność karną i tak poniesie pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda?

Biuro Rachunkowe Pit-News Dorota Jobda