Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Łódź

Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.
2 6

Opinie o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Oszukany, niewypłacalna firma

Uwaga firma jest niewypłacalna ! Radzę uważać zwłaszcza usługodawcom i kontrahentom. Mam wszystkie pisma, faktury męczę się już z tą firmą od roku ! Zero odzewu na maile po odebraniu telefonu zapewnienia, że faktura będzie opłacona.

Heniek

Lepiej trzymać się z daleka... zero organizacji, zero kompetencji i tona długów. Nie polecam.

Kontrahent Open Axis
@Heniek 08.07.2018 16:11

Firma Open Axis/Tekkno Polska wraz z panem Paolo Velardi mam wrażenie że działają na rynku wykorzystując innych, zarówno kontrachentów jak i pracownikow - jak widać po tym forum. Jestem ich kontrahentem, są mi winni kilkanaście tysięcy, jeśli mi zapłacą napiszę o nich lepszą opinię. W tym momencie są moimi dłużnikami.

Cieć

Dobre towarzystwo

Iwona

Czy firma Tekno Polska prowadzi obecnie rekrutacje? Czy ktoś posiada takie informacje? A może któryś z pracowników chciałby wypowiedzieć się o swoich doświadczeniach związanych z rekrutacją w tej firmie? Jak przebiegła rozmowa o pracę? Zachęcam do aktywności na forum. Jest to bardzo pomocne dla osób poszukujących pracy w Łodzi.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Zyczliwy
@Administrator 12.04.2018 09:38

Jaka kariera? maja cię w du*IE i placa śmieszne pieniądze

Prawdomowny

Ciekawe dlaczego firma zmieniła nazwę? Dawne Tekno nazywa się teraz OpenAxis także ludzie uważajcie gdzie wysyłacie CV! Trafić tam to coś strasznego jeśli chcecie zarobić i aby was szanowano unikajcie tej włosko ukraińskiej firmy. Polacy tam są dla nich nikim

Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum.

Wandzia
@admin 13.10.2015 16:16

Nie nie Nie, jaka kariera? Zapie....na produkcji?za marne 1600?

PRAWDA

Totalny brak szacunku do pracownika traktowani są jak śmieci jeśli chodzi o Polaków brak obiecanych podwyżek oraz pakietów socjalnych wyśmiewanie się z ludzi pracujacych na produkcji.Oczekują od ludzi wiele a sami nic nie robią za biurkami.

Tak jest

Praca katastrofa

Cieć

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie!! Poniżanie Polaków, totalny brak organizacji, niekompetencja zarządzających,zero szacunku dla pracownika KAŻDEGO szczebla, poza tym najprawdopodobniej firma wkrótce wycofa się z rynku w Polsce. Oszukuja kontrahentów i szukają zysku nielegalną drogą.

BOLEK

nie polecam atmosfera tragedia kasa druga tragedia firma włoska a polaków traktują jak murzynów nie ubliżając murzynom liczą się tylko Ukraina

Zyczliwa

Dokładnie atmosfera tragedia. A niektore Panie pracujace tam porazka. Mysla,ze maja wyzsze stanowisko i im sie w dupach poje***.

Blabla

Nie polecam. Mala kasa a do tego atmosfera nie do zniesienia

Zostaw opinię o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.