Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Łódź

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Tak jest

Praca katastrofa

Cieć

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie!! Poniżanie Polaków, totalny brak organizacji, niekompetencja zarządzających,zero szacunku dla pracownika KAŻDEGO szczebla, poza tym najprawdopodobniej firma wkrótce wycofa się z rynku w Polsce. Oszukuja kontrahentów i szukają zysku nielegalną drogą.

BOLEK

nie polecam atmosfera tragedia kasa druga tragedia firma włoska a polaków traktują jak murzynów nie ubliżając murzynom liczą się tylko Ukraina

Zyczliwa

Dokładnie atmosfera tragedia. A niektore Panie pracujace tam porazka. Mysla,ze maja wyzsze stanowisko i im sie w dupach poje***.

Blabla

Nie polecam. Mala kasa a do tego atmosfera nie do zniesienia

admin

Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekno Polska Sp. z o.o. Sp.k.