Sylmir S.C. Biuro Rachunkowe

Opinie o Sylmir S.C. Biuro Rachunkowe

Filip

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Sylwia

Pani Mirosława wykorzystuje dane swoich klientów, wykorzystuje dane z faktur do swoich prywatnych rozgrywek, korzystając z usług tego biura rachunkowego stracicie Państwo klientów. Mimo RODO, Pani Mirosława robi swoje. Szanujcie swoich klientów i trzymajcie się z daleka od tego biura.

limonka

Nie polecam tej firmy, niejasne zasady wynagradzania

ana

a kto Cie tam czegoś nauczy?

Zostaw opinię o Sylmir S.C. Biuro Rachunkowe - Dąbie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylmir S.C. Biuro Rachunkowe