Promet S.C. Biuro Usług Księgowych Romuald Zieliński Zofia Zielińska

Legnica

Opinie o Promet S.C. Biuro Usług Księgowych Romuald Zieliński Zofia Zielińska

ja

Jak w każdym biurze rachunkowym, tak i tutaj, czasami trzeba zostać po godzinch. Niestety w Promecie nikt się tym nie przejmuje. Jeżeli musiales zostać, to znaczy, ze nie wyrobiles się z robota - twoja sprawa. Nie ma odbierania nadgodzin, ani tym bardziej zaplaty za nie.

Jak wyglądają nadgodziny w firmie Promet S.C. Biuro Usług Księgowych Romuald Zieliński Zofia Zielińska ? Jest łatwo pracować w firmie czy trzeba zostawać po godzinach? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o Promet S.C. Biuro Usług Księgowych Romuald Zieliński Zofia Zielińska - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promet S.C. Biuro Usług Księgowych Romuald Zieliński Zofia Zielińska