Omega Plus Biuro Rachunkowe Ewa Kochańska

Koszalin

Opinie o Omega Plus Biuro Rachunkowe Ewa Kochańska

zarabek

hej. Biuro rachunkowe Omega z koszalina jest jak dla mnie beznadziejne.(usunięte przez administratora)odradzam z korzystania z uslug tej pani,w koszalinie sa o wiele lepsze biura.

turek

Witam. Jesli chodzi o biuro rachunkowe P.Ewy Kochanskiej z Koszlina z przykrosci musze powiedziec,ze jest najgorsze biuro rachunkowe z jakim mialem do tej pory do czynienia.sama Pani ksiegowa jest osoba niemila i niekompetetna,dlatego nie chce miec juz z nia nic wiecej do czynienia.

Zostaw opinię o Omega Plus Biuro Rachunkowe Ewa Kochańska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Plus Biuro Rachunkowe Ewa Kochańska