Mitax Kancelaria Podatkowa Iwona Pastyrnak

Złotoryja

Opinie o Mitax Kancelaria Podatkowa Iwona Pastyrnak

AG

Zawsze jestem obsłużony przez biuro, jak nie dziewczyny tam pracujące to właścicielka. Najlepiej napisać e-maila, na wszystkie odpowiadają. Z tego co wiem to w tej branży są terminy terminy i jeszcze raz terminy, które muszą zachowywać. To tak jak u lekarza każdy pacjent ma swoją kolejkę z konkretnym terminem. A jak dobry fachowiec to i ma dużo klientów.

szczery

Jestem klientem od paru lat, który ciągle prosi o pomoc w Stowarzyszeniu, a na tych sprawach mało kto się zna, i zawsze podkreślam zawsze jestem obsłużony przez właścicielkę z dużą profesjonalnością. Poza tym jest to osoba godna polecenia.

ja10

włascicielka tego biura jest niesłowna. Njapierw coś obiecuje a potem odwraca kota ogoenm

takitam
@ja10 18.05.2016 11:59

Właścicielka za dużo bierze firm, klientów i inne ciekawości, wszystko naraz. Chcę jak najłatwiej zrobić kasę. A potem nie ma czasu obsłużyć potencjalnego klienta, który dzwoni, pyta i prosi kiedy jego sprawa zostanie załatwiona. Nie polecam, firma nie warta zaufania, właścicielka niesłowna.

Szukasz pracy?

j@

obecny klient
@j@ 10.08.2014 22:22
A czy ktoś mógłby polecić jakieś biuro rachunkowe ze Złotoryi lub okolic (Legnica, Chojnów, Lubin itp)....

Tak ja gorąco polecam właśnie MITAX Kancelaria Podatkowa - super obsługa, sprawna, rzetelna. Po prostu same superlatywy.

Karol

Napiszę krótko. Omijaj szerokim łukiem.

j@

Czy ktoś miał już do czynienia z tą kancelarią?

Zostaw opinię o Mitax Kancelaria Podatkowa Iwona Pastyrnak - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitax Kancelaria Podatkowa Iwona Pastyrnak