Libra Biuro Rachunkowe Magdalena Kodym-Sulanowska

Poznań

Opinie o Libra Biuro Rachunkowe Magdalena Kodym-Sulanowska

zadowolony -2

Popieram "Zadowolonego", bardzo profesjonalna i kompetentna osoba, z doświadczeniem. A przy tym bardzo życzliwa, empatyczna i serdeczna. Niestety niektórzy sądzą, ze za kilkaset złotych można sobie o kogoś wytrzeć buty i swoje niekompetencje przerzucić na innych.

Zadowolony

Mam inne zdanie, niż "klient z przymusu". Fachowa i kompetentna kobieta. Od wielu już lat korzystam z jej biura i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Jeśli ów "klient z przymusu" nie jest zadowolony z pracy Pani Magdy, to niech poszuka sobie innej księgowej. Zobaczymy po ilu miesiącach wróci z powrotem? Miałem do czynienia z wieloma księgowymi i mogę powiedzieć, że Pani Magda należy do tych najlepszych.

Klient z przymusu

Niekompetentna, nie znająca przepisów, opieszała kobieta, która podaje się za księgową. Głupawe wymówki i absurdalne dialogi mogą kompletnie wyprowadzić człowieka z równowagi.

Zostaw opinię o Libra Biuro Rachunkowe Magdalena Kodym-Sulanowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libra Biuro Rachunkowe Magdalena Kodym-Sulanowska