Ekspert Biuro Rachunkowe Jan Kreft

Żukówo

Opinie o Ekspert Biuro Rachunkowe Jan Kreft

Iwona

Nasza firma korzysta w usług Pana Kreft już od lat. Zna przepisy podatkowe, jest dokładny i wykonuje swoją pracę na czas. Księgowy godny polecenia.

ja

Pan Jan jest bardzo miłą osobą, a przede wszystkim kompetentną, zna odpowiedź na wszystkie moje pytania dotyczące księgowości. Co więcej, gwarantuje niskie ceny za tak wykwalifikowaną wiedzę - nie na darmo wygrał w konkursie Księgowy Roku. Naprawdę polecam!

Najlepsze biuro rachunkowe w jakim się rozliczałem, dotrzymane wszystkie terminy, zawsze na czas, miła atmosfera, dobra znajomość przepisów i praw, pomoc w uzyskaniu dofinansowań z UE.

Zostaw opinię o Ekspert Biuro Rachunkowe Jan Kreft - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekspert Biuro Rachunkowe Jan Kreft