Crede Experto Magdalena Grygorowicz

Łódź

Opinie o Crede Experto Magdalena Grygorowicz

Magdalena_D.

Polecono mi Crede Experto kilka lat temu i od tej pory jestem im wierna. Moja firma istnieje już długo na rynku a rozliczenia księgowe są coraz bardziej skomplikowane. Crede Experto jest bardzo dokładne, wszystko zawsze załatwia na czas i tak jak powinno być załatwione. Polecam.

Daria Nowicka

Korzystałam z usług tej firmy przez lata. Znam właścicielkę i jej pracowników, sprawdziliśmy się wzajemnie w pracy, w najtrudniejszych dla mnie sytuacjach zawodowych i tych zwykłych, codziennych. Wpadałam tam na szybko jak po ogień po pomoc i wtedy gdy ustaliliśmy wcześniej spotkanie mogę więc wiele powiedzieć na temat tej firmy. Zawsze do usług, zawsze na czas, zawsze profesjonalnie, a atmosfera pracy w Crede Experto nie pozostawia nic do życzenia. Wszelkie negatywne oceny mogą być tylko działaniem zawistnej konkurencji.

Alpu

Zero jakiej kolwiek odpowiedzialności prawnej za swoje czyny oraz brak znajomości prawa pracy Polskiego i Francuskiego. Nie polecam bardzo i uważajcie jako agencja pracy.

Beata

Ja jestem klientką od prawie czterech lat i widzę same plusy. Czarny PR w niektórych wpisach powyżej jest naciągany i nie na miejscu. Kadra jest przesympatyczna, a usługi profesjonalne.

Ania

A ja jestem bardzo zadowolona. Nigdy też nie widziałam tam "przepracowanej" kadry i sama nigdy się nie przepracowałam? Oceniając obiektywnie: myślę, że praca w Crede-Experto to cenne doświadczenie zawodowe i wyjątkowa atmosfera.

Zula

Właścicielka a i owszem miła, ale jako pracodawca niestety nie jest najlepsza. Niewielkie pieniądze, a pracy nie do przerobienia.

ela

Nie zgadzam się z tym. Brakuje tutaj solidności w wykonywaniu pracy, a i kadra jest mało profesjonalna.

Zostaw opinię o Crede Experto Magdalena Grygorowicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crede Experto Magdalena Grygorowicz