Constans Biuro Rachunkowe Barbara Łukaszewska

Włocławek

Opinie o Constans Biuro Rachunkowe Barbara Łukaszewska

opinia

Jedna wielka tragedia. Zero profesjonalizmu, w tym biurze nikt na niczym sie nie zna. Pracownicy maja tylko bardzo duzo pracy a [usunięte przez moderatora] udaje ze jest ksiegowa! Nie polecam usług swiadczonych przez to biuro!

były klient

Pani [usunięte przez moderatora] niestety jest kobietą po przejściach, która chyba nie może się odnaleźć w XXI wieku. Firma faktycznie byłaby świetna, gdyby dało się zwolnić panią właścicielkę, co jest niemożliwe. Panie obsługujące moją firmę są świetnie i bardzo profesjonalnie podchodzą do rzeczy. Bardzo miła obsługa, no chyba że, trafi się na [usunięte przez moderatora] i wtedy czar prysł, na szczęście rzadko bywa w biurze. Po ostatniej podwyżce abonamentu musiałem zrezygnować z usług. Pozdrawiam dziewczyny z Constans (oprócz Pani [usunięte przez moderatora]) P.S. Bardzo dobre promocje daje Pani [usunięte przez moderatora] - po podwyżce dostałem całe 2,4 zł upustu od kwoty podwyższonej na obsługę firmy;-)

Koszmarna pracodawczyni i księgowa. Rotacja na najwyższych obrotach.Kiepskie zarobki. Właścicielka to osoba niezrównoważona, furiatka. Mobbing w miejscu pracy.

Zostaw opinię o Constans Biuro Rachunkowe Barbara Łukaszewska - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Constans Biuro Rachunkowe Barbara Łukaszewska