Cegron Roman Cegielski

Kozienice

Opinie o Cegron Roman Cegielski

Roman

jeśli pisze się o kimś opinię to wypada sie podpisać , chyba , że ma się coś do ukrycia, coś za uszami i wtedy najlepiej anonimowo szkalować niesłusznie innych (tak ogólnie). proszę się podpisać i dać rzeczowe argumenty. a tak nawiasem za niesłuszne szkalowanie i oczeranie innych można wyciągnąć konsekwencje finansowe ( a namierzenie nadawcy nawet bez podpisu to bułka z masłem

klient

Firma totalny niewypał odradzam współpracę z nimi.

były pracownik

Atmosfera w formie całkiem niezła. Ale poza atmosferą to jakaś katastrofa. Pensje nie są płacone na czas, "rzucane" po parę groszy. A jeśli chodzi o obsługę klientów to też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam tej firmy ani jako pracodawcy ani jako odpowiedniego biura do prowadzenia księgowości.

Zostaw opinię o Cegron Roman Cegielski - Kozienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cegron Roman Cegielski