Al-Mir Firma Usługowo-Handlowa Alina Mirkiewicz

Kędzierzyn-kozle

Opinie o Al-Mir Firma Usługowo-Handlowa Alina Mirkiewicz

ksu

Działalność tej firmy jest mocno podejrzana . [usunięte przez moderatora] ????????? Co to jest ??? prosze o opinie ludzi którzy podpisali z tym biurem umowę .

szczery

Firma ta jest powiązana z firmą COMPLEX USŁUGI MALARSKIE . Pani [usunięte przez moderatora] obecnie oszukują 60 osób pracujących w Belgi.

Zostaw opinię o Al-Mir Firma Usługowo-Handlowa Alina Mirkiewicz - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al-Mir Firma Usługowo-Handlowa Alina Mirkiewicz