Kamienna góra

Opinie o Akcept Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro Podatkowe Danuta Blicharz

Tą pierwszą opinię to chyba sama pracodawczyni kazała ci napisać. Atmosfera w pracy tragiczna, ciągłe obgadywanie pracownic, krzyki. Zero szacunku dla pracowników. I ciągłe zwalanie winy i robienie z pracownic [usunięte przez moderatora] , żeby nie wyjść przy klientach na durni, ot co. Cała prawda o pracy tam.

miła atmosfera... hmmm chyba nie dla pracowników, brak słów na temat traktowania tam pracowników.....

Zostaw opinię o Akcept Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro Podatkowe Danuta Blicharz - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akcept Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro Podatkowe Danuta Blicharz