Activo Biuro Rachunkowo-Podatkowe Joanna Łącka

Nowa Iwiczna

Opinie o Activo Biuro Rachunkowo-Podatkowe Joanna Łącka

krajewski

po dokumenty przyjeżedżają dzień przed deklaracją, szok. zalecam rozwagę przy wyborze tego biura

Activo
@krajewski 29.10.2015 12:53

Bardzo proszę o wykasowanie tego wpisu. Wydaje się, że ktoś pomylił biura. Activo nie podpisuje umów z klientami, w których zobowiązuje się do odbioru dokumentów.

Man

Chaos, bałagan, masa pomyłek. Nie polecam

Activo
@Man 18.09.2015 09:10
Chaos, bałagan, masa pomyłek. Nie polecam

Zapraszam do współpracy. Wówczas będziecie mogli Państwo przekonać się o wysokim standardzie obsługi i kompetencjach pracowników Activo.

Zostaw opinię o Activo Biuro Rachunkowo-Podatkowe Joanna Łącka - Nowa Iwiczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activo Biuro Rachunkowo-Podatkowe Joanna Łącka